از پله تا لولا: چگونه شکاف های برزیل را التیام دهیم؟

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

گاهی اوقات یک فرد مجرد واقعاً می تواند دنیا را تغییر دهد. پله نه تنها قلب سیاره را با لمس میداس خود تسخیر کرد، بلکه فوتبال را به بهترین ورزش تماشاگر جهان تبدیل کرد و به عنوان سفیر برازنده این بازی زیبا عمل کرد. پادشاه برزیل را نیز روی نقشه قرار داد. همانطور که ملتی عزادار است، ما در مورد پسر کفش‌دار سیاه‌پوست اهل فاولا می‌پرسیم که – مانند ملکه الیزابت دوم که اخیراً از دنیا رفته است – به دور ماندن از سیاست کشورش، چه از طریق دیکتاتوری و چه از طریق دموکراسی، اشاره کرد.

ما در مورد سال های پله و همچنین سال های لولا می پرسیم. 20 سال پیش، زمانی که رئیس جمهور چپگرای برزیل برای اولین بار به قدرت رسید، به عنوان لحظه بلوغ برای برزیل نامگذاری شد، اما این قبل از سقوط رونق کالاها، رسوایی های فساد و ظهور راست افراطی بود.

در اولین روز کامل او که به ریاست جمهوری بازگشت، می‌پرسیم که آیا برزیل اقدامات دوم را انجام می‌دهد و چه کسی از لولا یا پله، ملت خود را در آغاز دوره جدید و سال جدید تعریف می‌کند.

تهیه کننده چارلز ونته، ماریون لوری و ایمن ملاز.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances