اطلاعات مرد تنبل به خرید کارتن

پس از چاپ کارتن پلاست ، در صورت نیاز می توان ورق را با یک تیغ ساده برش زد یا همانند کارت های مقوایی توسط دستگاه برش دایکات کرد و در صورت لزوم برای اتصال به ورق دیگر می توان از منگنه، چسب، جوش پلاستیکی و … از آنجایی که کارتنها از جنس مقوا و کاغذ ساخته میشوند، با استفاده از فناوریهای خاصی لازم است تا این مقاومت در کارتن ایجاد شود. البته بهتر است این را هم بدانید که پلاست شیت با روش اکستروژن تولید می شود و تشکیل شده است از دو ورقه مسطح خارجی (فیلم) که به صفحه های باریک عمودی (فلوت) وصل گردیده است . بخش اعظمی از کارتنها در صنعت کارتن سازی از کارتن 3 لایه هستند. کمپانی ماشین سازی رضازاده صفرتاصد انجام فعال سازی کارتن و جعبه سازی را انجام می دهد.

تشک ماشین باکیفیت چه ویژگیهایی دارد؟ فروش ماشین آلات کارتن سازی ورق سازی کاغذسازی وجعبه سازی فعالسازی خط ساخت کارتن و جعبه سازی و راهاندازی کارخانه تولید کارتن با شرکت کارتن سازی. از چیستی آن تا طرز تهیه و ساخت این محصول مهم و کاربردی تا انواع این محصول که براساس فلوت دسته بندی میشود. کارتن پستی که در عموم مردم به این نام شناخته شده است، در واقع همان کارتن ساده یا چهار درب (کارتن امریکایی) است که به دلیل استفاده پست از این نوع جعبه ها در سایزها و ابعاد مشخص برای جابجایی مرسولات پستی به نام کارتن پستی بر سر زبانها افتاد که این بسته بندی ها ارزان قیمت هستند و برای ارسال محصولات استفاده میشوند. با توجه به نیاز مخاطب و مشتری، محصول تولید شده متفاوت است و ویژگیهای منحصر به فرد خود را دارد. چرا این محصول جایگزین مناسبی برای محصولاتی چون مقوا، بنر و…

خرید کارتن پستی بدون چاپ

برای اینکه بتوانید از قیمت این محصول آگاه شوید، لازم است تا عواملی که تا به اینجا به عنوان مدلهای مختلف این کارتنها بیان شد را بشناسید. از چیستی این محصول تا انواع و اقسام مدلهای مختلف این محصول را مورد بررسی قرار دادیم و کاربردهای مختلف آن را برشمردیم.

کارتن بدون چاپ نوعی از کارتون یا جعبه مقوایی است که در استانداردهای مشخصی تولید و به بازار عرضه میشود. پیشنهاد ما این است که با خواندن کل این مقاله از شر این افکار خلاص شوید و دانش خود را در این زمینه افزایش دهید. با خواندن این مقاله و همراهی ما تا به اینجا، اطلاعات بسیاری را درباره این محصول کسب کردهاید. در این مقاله درباره محصول کارتن 5 لایه نکاتی را بیان کردیم و به معرفی این محصول نشستیم. متنوع بودن رنگ: از آنجائیکه این محصول واجد تنوع رنگی بالایی میباشد در هنگام چاپ دست فرد برای انتخاب باز است. حال این سوال مطرح می گردد که آیا این تنها خواص کارتن پلاست می باشد که این میزان چاپ کارتن پلاست رایج شده است؟ همانطور که از نام این محصول پیدا است، در ساخت این کارتن از 5 لایه استفاده شده است که 3 لایه به عنوان لایههای درونی و دو لایه بیرونی، لایههای فلوتینگ نامیده میشوند.

معمولا ابتدا ورق کارتن به عنوان مواد اولیه وارد شده و سپس با استفاده از دستگاه های مختلف برش ، چاپ و دیگر دستگاه های مرتبط به “شیت” تبدیل میشود.البته در برخی از این کارخانه ها در کنار خط تولید کارتن، خط تولید ورق کارتن نیز وجود دارد که باعث میشود هزینه تمام شده کارتن کاهش پیدا کرده و همچنین سفارشات سریعتر به مشتری تحویل گردد. تحویا کارتن های اختصاصی در شهر تهران می تواند با استفاده از شبکه توزیع زودپک انجام شود، و یا در صورت نیاز، مشتریان می توانند گزینه تحویل درب انبار را انتخاب کرده و با هماهنگی پشتیبانی فروش برای دریافت محصول به انبار مراجعه نمایند. در مشخصات شرکت حتما بایستی کد تلفن شهر و کشور نوشته شود . همانطور که در قسمت خرید کارتن اسباب کشی گفته شد، کارتن خالی برای اسباب کشی را می توان از سایت ها و شرکت های معتبر در این زمینه فراهم کرد.

خرید کارتن 5 لایه ارزان

در این شیوه طرح چاپی مورد نظر مشتری پس از طراحی توسط تیم طراحی و پسند مشتری شابلون گیری شده و به روش چاپ سیلک اسکرین روی ورق های کارتن پلاست چاپ میشود در روش ذکر شده بیشتر برای طرح هایی مناسب میباشد که که دارای طرح چاپی تک رنگ یا نهایتا دو رنگ هستند استفاده میشود و برای هر رنگ شابلون جداگانه طراحی شده و به ازای هر رنگ چاپی به تعداد آن طرح مورد نظر روی ورق چاپ میشود .

خرید کارتن مادر

طراح نمونه اولیه را طراحی کرده و با هماهنگی مشتری و اعمال تغییرات مورد نیاز در صورت لزوم و پس از تایید مشتری ، طرح نهایی برای چاپ به واحد چاپخانه ارسال میشود . بنابراین برای کسبوکارهای هر صنعتی حیاتیتر میشود که اگر میخواهند از نظر مالی امن باقی بمانند و مورد علاقه مشتریان خود باشند، از این روند استفاده کنند. مهمترین این ویژگی مقاومت این محصول برای بارهایی بین 25 تا 50 کیلوگرم است. یکی دیگر از روشهای چاپ اختصاصی بر روی کارتن چاپ سیلک است. انتخاب متریال مرغوب و مناسب، اولین مرحله از فرایند بسته بندی یک مرسوله پستی است. ناگفته نماند کیفیت این کارتن ها به نسبت 5 لایه آکبند کمی پایین تر است. حال که با تاثیر بسته بندی خوب، زیبا و مرغوب روی فروش و پیروزی در رقابت موجود در بازار آشنا شدیم، بهتر است انواع آنها را بشناسیم تا بدانیم با توجه به محصول و نیازهای مشتریان بالقوه مان، چه جعبه و کارتن بسته بندی مناسب تر خواهد بود.

هزینه چاپ بیشتر به روش چاپ و رنگ خوری طرح چاپی وابستگی دارد بصورتی که هرچقدر رنگ بری طرح چاپی بیشتر باشد هزینه چاپ نیز بیشتر میشود و همان طور که در بالا نیز صحبت شد هزینه چاپ به روش چاپ سیلک دستی نسبت به چاپ از طریق دستگاه بسیار پایین تر میباشد و قابل ذکر است که در چاپ دستی هم هزینه چاپ تک رنگ پایین تر از چاپ دو رنگ میباشد . با توجه به قابلیت ، انعطاف پذیری و زمان چاپ سریع ، فلکسو به طور گسترده ای بهترین گزینه چاپ برای کارتن های سفارشی با حجم بالا در نظر گرفته می شود. این محصول به علت کیفیت و مسطح بودن این قابلیت را دارا می باشد که در صورت استفاده از این روش، استیکر پس از چاپ پرس می گردد. استفاده از الگوهای نامنظم و نامتقارن این روزها برای جعبه بسته بندی لوازم آرایشی روی بورس است و باعث مشخصه های منحصر به فرد بسته بندی شما میشود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم