اما همینینگ ویلیس در حالی که دخترش میبل 11 ساله می شود، عکس های خانوادگی را به اشتراک می گذاردCNN

همسر بروس ویلیس، اما همینینگ ویلیس، تولد دختر بزرگ خود را با سفر به خط حافظه جشن گرفت.

میبل ویلیس روز یکشنبه 11 ساله شد و مادر مغرورش این مناسبت را با به اشتراک گذاشتن مونتاژی از عکس‌ها و ویدئوهای خانوادگی که در طول سال‌ها گرفته شده بود، با آهنگ “Pictures Of You” توسط The Cure جشن گرفت.

“یازدهمین تولدت مبارک میبل ری!” همینینگ ویلیس در کپشن نوشت.

او ادامه داد: “انرژی شما مسری است” و دختر کوچکش را به خاطر روشی که “می تواند یک اتاق را با لبخند و گرمای شما روشن کند” تحسین کرد.

“اینکه شما چگونه خانواده و دوستان خود را دوست دارید و به آنها اهمیت می دهید بسیار زیباست. به درخشش عشق من ادامه بده و همیشه به یاد داشته باش که #زندگی کن.» همینینگ ویلیس افزود.

همینگ ویلیس و ویلیس در سال 2009 ازدواج کردند. این زوج همراه با میبل، یک دختر 8 ساله به نام اولین نیز دارند. ویلیس همچنین دارای دختران رومر، اسکات و تالوله با همسر سابقش دمی مور است.

ویلیس به وضوح یک پدر دلسوز است. یکی از عکس‌های مونتاژ همینگ ویلیس، ستاره «مرگ سخت» را نشان می‌دهد که نوزاد میبل را در آغوش می‌گیرد در حالی که روی پیشانی او می‌بوسد، در حالی که تصویر جدیدتر ویلیس درخشانی را نشان می‌دهد که در طبیعت با کودک نابالغش می‌چرخد.

همینینگ ویلیس ماه گذشته هنگامی که شوهرش تولد 68 سالگی خود را جشن گرفت، ادای احترامی به همان اندازه از صمیم قلب نوشت. او با به اشتراک گذاشتن یک ویدیو مونتاژ در اینستاگرام، از این بازیگر به عنوان “عشق خالص” یاد کرد.

در ماه فوریه، خانواده ویلیس اعلام کردند که اختلال تکلم او، آفازی، به شکلی از زوال عقل به نام دمانس فرونتوتمپورال یا FTD پیشرفت کرده است.

آنها در به روز رسانی به اشتراک گذاشته شده آنلاین گفتند: “امروز هیچ درمانی برای این بیماری وجود ندارد، واقعیتی که امیدواریم بتوان در سال های آینده تغییر کند.” با پیشرفت وضعیت بروس، ما امیدواریم که هر رسانه ای بتواند بر این بیماری که به آگاهی و تحقیقات بسیار بیشتری نیاز دارد، متمرکز شود.

طبق گفته انجمن آلزایمر، FTD به “گروهی از اختلالات ناشی از از دست دادن سلول های عصبی پیشرونده در لوب های پیشانی مغز (نواحی پشت پیشانی) یا لوب های تمپورال آن اشاره دارد. این مناطق از مغز به طور کلی با شخصیت، رفتار و زبان مرتبط هستند.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما