انتخاب فتیش پا

اما مفهوم فتیش بسیار فراتر از این هاست. مطالعات نشان داده است که افراد یادگارخواه مهارت های اجتماعی بسیار ضعیفی دارند و دچار انزوا و ناتوان در برقراری روابط صمیمانه هستند. برخی از این افراد ممکن است با محرک های عادی به ارگاسم برسند، اما لذت جنسی بسیار کمتری را تجربه می کنند و این ممکن است باعث تنش در روابط آنها شود. شاید این مساله ریشه در فرهنگ و مذهب افراد داشته باشد که بقای نسل را بسیار مهم می شمارند. در محیط های زنانه با اعتماد به نفس بالا ، بسیار عادی و انگار نه انگار باشید . فوت فتیش یعنی همان سلیقه جنسی که در آن شخص به پا های شریک جنسی اش علاقه دارد؛ که این علاقه می تواند همانند علاقه همه مردان دیگر به سایر اندام های زنانه یا علاقه همه زنان به ویژگی های مردانه باشد. همه این فتیش دوستی ها هم به رابطه جنسی که مقصد اصلی هر دو طرف درگیر در رابطه است ختم می گردد. درباره فعالیت های مربوط به فوت فتیش که به آن ها علاقه دارید، مثال بزنید. یکی از نظریه های روانشناختی که درباره فوت فتیش وجود دارد، تحقیر است.

فوت فتیش یا فتیش پا که به فتیشیسم نیز معروف است، یکی دیگر از انحرافات جنسی میباشد. شما می توانید کناره ها یا کف پاهای وی را نیز به آرامی لیس بزنید. از او بخواهيد بيش تر در مورد این تمايلش صحبت كند ؛ شايد تنها يك تمايل ساده باشد و بتوان با راهكار هايي هم شما و هم طرف مقابل تان لذت كافي را ببريد اما اگر محوريت رابطه ي جنسي متمركز بر پا باشد و اختلال فتيش پا مطرح شود، در این شرایط باید خودتان و مرزها و اخلاقیات خود را بررسي كنيد. به طور کلی، شخص دارای اختلال یادگارطلبی می شود، زمانی تنها زمانی می تواند از نظر جنسی تحریک شود و به اوج لذت برسد که از یادگار استفاده کند.

زمانی که فرد با آن جسم و یا آن قسمت بدن تحریک شود، به او فتیشیست گفته می شود. فتیشیسم زمانی به عنوان اختلال در نظر گرفته می شود که تمام تمایلات جنسی فرد، خیال پردازی ها و رفتار او به سمت جسم بی جان معمولا قسمتی از لباس، لباس زیر یا کفش های پاشنه بلند، یا قسمت غیرجنسی بدن، مثلا پاها است. در این حالت فرد با اعمال کنترل بر جسم بی جان، احساس ناکارآمدی را جبران می کند. از طریق یادگارخواهی و تسلط بر یک شیء بی جان، فرد ظاهرا از خود حفاظت کرده و همچنین احساس بی کفایتی خود را جبران می کند. مدل های جبران نشان می دهد که این افراد از ارتباط عادی اجتماعی جنسی محروم هستند و در نتیجه به دنبال لذت از طریق ابزارهای کمتر قابل قبول اجتماعی می روند. فتیش ها تنوع زیادی دارند، اما رایجترین فتیش ها، فتیش های مرتبط با اعضای بدن یا فتیش های مرتبط با اشیائی است که معمولاً در ارتباط با اعضای بدن هستند (33 و 30 درصد به ترتیب).

همچنین یک منبع معتبر تئوری وجود دارد که می گوید شرطی سازی و یادگیری مسئول شکل گیری فتیش ها هستند. اشخاص غیر اختلال فتیشیسم امکان دارد در زمان های گوناگون با قسمت خاصی از بدن یا شیء مشخصی برانگیخته شوند و این قسمتی از تعامل جنسی آن ها با فرد ديگر باشد، ولی آن ها روی آن شیء یا قسمت از بدن متمرکز نمی شوند. اما یکی از فرضیه ها این است که بروز اختلال مربوطه ممکن است ریشه در دوران کودکی فرد داشته باشد. ولی اگر از بین 2 زوج یکی از آن ها تمایل به رابطه جنسی داشته باشد آن گاه تبدیل به یک هدف می گردد!

مواردی از افرادی که از “خانه های آینه” (جاذبه معمول کارناوال ها و نمایشگاه ها) به دلیل خودارضایی در داخل آنها اخراج شده اند ، گزارش شده است. به تعبیر بسیاری از روانشناسان این فتیش نوعی اختلال روحی است که بصورت ابراز تمایل و جاذبه جنسی غیر طبیعی و غیر معمول نسبت به اشیا مادی (همچون لاستیک، چرم، پارچه و..) یا عوامل دیگر (همچون اندامی از بدن) بروز می نماید و زندگی فرد را دچار اختلال می نماید. فوت جاب به طور معمول برای مردان و توسط یک شریک (مذکر یا مؤنث) صورت میگیرد، که با استفاده از پاها یا انگشتان خود به گرفتن و مالیدن نواحی آلت تناسلی فرد دیگر میپردازد.

توافق در خصوص هر فعالیت جنسی کلید مساله است که بازی با پاها نیز جزء آنها محسوب می شود. همین مساله فتیش بیمارگونه را آزاردهنده می نماید. اینکه اصلا فوت فتیش یا فتیش پا چیست و چرا گاهی آن را بیمارگونه می نامند از موضوعات مورد بحثی است که اگر با فتیش ها آشنایی داشته باشید، احتمالا از سوالات شما نیز خواهد بود. سپس شما باید برای پر کردن گربه Aikos با یک خروس بزرگ تا زمانی که او squirts.

شما در یک مدرسه تیراندازی با کمان ژاپنی هستند ، و دختر با شما فوق العاده سکسی است و جوانان بزرگ. او بازی می کند سخت تا زمانی که او اجازه می دهد تا شما دمار از روزگارمان درآورد بیدمشک او در حالی که جوانان بزرگ او گزاف گویی. بالاترین: ارضای جنسی اسلامی شما توسط ماساژور خانم ! فتیشیسمها اشیایی که به آن علاقه دارند را جمع آوری می کنند یا برای شریک جنسی شان خریداری می کنند. موارد شدید فقط هنگام رابطه جنسی با آن قسمت از بدن احساس برانگیختگی می کنند. در این نوع فتیشیسم فرد تحریک جنسی نسبت به پوشک احساس کنید.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances