بررسی امروز وردل 23 مه

به The Wordle Review خوش آمدید. هشدار دهید: این مقاله حاوی اسپویل هایی برای پازل امروز است. ابتدا Wordle را حل کنید، یا با مسئولیت خود پیمایش کنید.

هنرمند برجسته این ماه کالین لورل است. می توانید در مورد او بیشتر بخوانید اینجا.


★★★★

Wordle 703 3/6*

🨟🨻⬜⬜⬜ لیمو
پاک کنید
منشی

LEMON یک کلمه شروع دوست داشتنی است، منادی نزدیک شدن به تابستان، که لیموناد را به یاد می آورد. دو مربع زرد – من می توانم با آن کار کنم. بعد از اینکه CLEAR را حدس زدم و دیدم آن مربع‌های سبز پشت سر هم باز می‌شوند، تقریباً متقاعد شدم که آن را در دو قسمت حل کرده‌ام.

با این حال، پس از آن حدس، به نظر می رسید که گزینه دیگری جز CLERK وجود ندارد. امروز از حل سه نوبتی خوشحالم.

Wordle امروز چهار ستاره می گیرد. این خیلی سرگرم کننده بود حدود 30 ثانیه طول کشید تا حلش کنم. گاهی اوقات، شما واقعاً به یک بازی سریع نیاز دارید، درست است؟ با این حال، من به دلیل زیر و بم بوروکراتیک کلمه برنده، ستاره ای را از بین می برم. لطفا تخیل بیشتری داشته باشید، وردل!


کلمه امروز CLERK، یک اسم است. با توجه به فرهنگ لغت کالج جدید وبستر، این می تواند به یک کارگر اداری، کارمند هتل، یک مدرسه یا مقام دولتی، یا غیرمتخصص با مسئولیت های جزئی در یک کلیسا اشاره داشته باشد.


اطلاعات در مورد دشواری Wordle امروزی و نحوه حل آن توسط خوانندگان Times زمانی در دسترس خواهد بود که خوانندگان بیشتری فرصت بازی را داشته باشند.


کالین لورل یک تصویرگر سیاه‌پوست است که علاقه‌ای به کارهای پررنگ و بیان شاد دارد. او از هویت خود به‌عنوان دریچه‌ای استفاده می‌کند که از طریق آن تصاویر شفابخش را به جوامع عجیب و غریب و به حاشیه رانده شده ارائه می‌کند و از هنر خود به عنوان نوعی مراقبت از خود یاد می‌کند. آقای. لورل تحت تأثیر پوسترهای فیلم قدیمی، هنر تولید، بازی‌های ویدیویی، موسیقی و اسطوره‌شناسی است. او با هر قطعه امیدوار است ارتباط بشریت با زیبایی طبیعت را منتقل کند.


برای پست های گذشته و آینده به آرشیو مراجعه کنید.

اگر کلمه ای متفاوت از آنچه امروز معرفی شد حل کردید، لطفاً صفحه خود را بازخوانی کنید.

به گفتگو در رسانه های اجتماعی بپیوندید! از هشتگ #wordlereview برای چت کردن با سایر حل کننده ها استفاده کنید.

هر نظری دارید در نظرات بنویسید! لطفا دستورالعمل های جامعه را دنبال کنید:

  • بچه باش نظرات برای مدنیت تعدیل می شوند.

  • مشکل فنی دارید؟ لطفاً از دکمه راهنما در منوی تنظیمات برنامه بازی ها استفاده کنید یا به [email protected] ایمیل بزنید.

  • این قوانین اجرا خواهد شد.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما