تواریخ خودارضایی

س. تاثیر خودارضایی چیست؟ آیا این بدان معناست که خودارضایی همیشه غیراخلاقی است؟ با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که در حالی که خودارضایی – و ارگاسمی که در نتیجه آن تجربه می کنید – می تواند باعث آرامش شما شود و گاهی اوقات برای مدتی احساس خوبی داشته باشید، اما افسردگی شما را "درمان" نمی کند. ما همچنین اسباب‌بازی خودارضایی مردانه خودارضایی مرد را نگاه خواهیم کرد که به نظر ما جذاب‌ترین مردان خودارضایی است. بدون مداخله پزشکی، میزان باروری مردان بعد از SCI 5-14٪ است، اما این میزان با درمان افزایش می یابد.

حتی با وجود تمام مداخلات پزشکی موجود، کمتر از نیمی از مردان مبتلا به SCI می‌توانند صاحب فرزند شوند. یکی دیگر از پاسخ های مرتبط با سیستم ایمنی به SCI وجود تعداد بیشتری گلبول سفید در مایع منی است. روند فکری آنها این است که اگر انزال نکنید، به نحوی مقادیر بیشتری از منی زنده را "پس انداز" خواهید کرد. کتاب او در تعداد زیادی فروخته شد و به طور گسترده ترجمه شد. مشکلاتی که مستقیماً ناشی از اختلال در انتقال عصبی هستند، اختلال عملکرد جنسی اولیه نامیده می شوند. برای هر چیزی زمان و مکانی وجود دارد و به آن دانشگاه می گویند.

این عروسک که در سال 2000 با شماره دستی تولید شد، مدت‌ها پیش فروخته شد، اگرچه نسخه‌های اصلی و ماکت‌های آن مرتباً در eBay نمایش داده می‌شوند. در تئوری، پاسخ جنسی زنان را می توان با استفاده از یک دستگاه خلاء ساخته شده برای کشیدن خون به داخل کلیتوریس بهبود بخشید، اما مطالعات کمی در مورد درمان های عملکرد جنسی در زنان مبتلا به SCI انجام شده است. خون به ناحیه لگن او هجوم می‌آورد، لابیاهای او صاف می‌شوند و واژن او دراز و گشاد می‌شود. هم PVS و هم انزال الکتریکی خطر دیس رفلکسی اتونومیک را به همراه دارند، بنابراین داروهایی برای پیشگیری از این بیماری می توانند از قبل تجویز شوند و فشار خون در طول مراحل برای افرادی که مستعد هستند کنترل می شود. آنها خطر فرسایش بافت آلت تناسلی (شکستن پوست) را به همراه دارند.

اگرچه رضایت مردانی که از آنها استفاده می کنند بالا است، اما در صورت نیاز به برداشتن ایمپلنت، روش های دیگری مانند تزریق و دستگاه های وکیوم را به دلیل آسیب بافتی غیرقابل استفاده می کند. آموزش شامل اطلاعاتی در مورد کنترل بارداری یا وسایل کمکی مانند آنهایی که برای موقعیت جنسی قرار می گیرند، یا توصیه ها و ایده هایی برای رسیدگی به مشکلاتی مانند بی اختیاری و دیس رفلکسی اتونومیک است. وسایل کمکی ممکن است نیاز به تغییر داشته باشند و داروها را تغییر دهند. کاهش احساس در ناحیه لگن به این معنی است که زنان مبتلا به نخاع معمولاً زایمان دردناک کمتری دارند. در واقع، ممکن است زمانی که شروع به زایمان می کنند متوجه نشوند.

بیهوشی برای زایمان و زایمان حتی برای زنان بدون حس استفاده می شود، که ممکن است فقط انقباضات را به عنوان ناراحتی شکمی، افزایش اسپاستیسیته و دوره های دیس رفلکسی اتونومیک تجربه کنند. اسپاستیسیته، سفت شدن ماهیچه ها به دلیل افزایش تون عضلانی، از دیگر عوارضی است که در رابطه جنسی اختلال ایجاد می کند. مانع اصلی برای فعالیت جنسی که افراد مبتلا به SCI ذکر می کنند محدودیت فیزیکی است. به عنوان مثال مشکلات تعادل و ضعف عضلانی باعث ایجاد مشکل در موقعیت می شود. برخی از داروها دارای عوارض جانبی هستند که مانع لذت جنسی یا اختلال در عملکرد جنسی می شوند: داروهای ضد افسردگی، شل کننده های عضلانی، قرص های خواب و داروهایی که اسپاسم را درمان می کنند. همچنین ممکن است اختلال نعوظ نه به عنوان یک نتیجه مستقیم SCI بلکه به دلیل عواملی مانند افسردگی شدید، دیابت یا داروهایی مانند داروهایی که برای اسپاسم مصرف می شوند وجود داشته باشد.

برای مثال، مردانی که مشکلات نعوظ را در نتیجه کمبود تستوسترون تجربه می‌کنند، می‌توانند درمان جایگزین آندروژن دریافت کنند. تغییرات هورمونی که عملکرد جنسی را تغییر می دهد ممکن است بعد از SCI رخ دهد. سطح پرولاکتین افزایش می یابد، زنان به طور موقت قاعدگی را متوقف می کنند (آمنوره)، و مردان کاهش سطح تستوسترون را تجربه می کنند. عملکرد اندام تناسلی تقریباً همیشه تحت تأثیر SCI، با تغییر، کاهش یا از دست دادن کامل حس قرار می گیرد. اختلال عملکرد ثانویه ناشی از عواملی است که در نتیجه آسیب ایجاد می شود، مانند از دست دادن کنترل مثانه و روده یا اختلال در حرکت. به طور کلی، هر چه میزان آسیب بیشتر باشد، مرد برای انزال به تحریک فیزیکی بیشتری نیاز دارد. برای استفاده از پمپ، مرد آلت تناسلی خود را داخل یک سیلندر می‌کند، سپس آن را پمپ می‌کند تا خلاء ایجاد کند که خون را به داخل آلت تناسلی می‌کشد و آن فواید ترک خود ارضايي بر چهره را نعوظ می‌کند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از ترک خود ارضايي ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم