دیوانه‌وار در یکتیر محدی تارمی

هواداران فوتبال در سراسر جهان بی صبرانه منتظر شروع جام جهانی هستند. آنها بسیار هیجان زده هستند، زیرا معتبرترین مسابقات فوتبال جهان در همین نزدیکی است. در میان بحث ها و محاسبات، بحث و جدل های زیادی در مورد اینکه کدام ستاره جام را به خانه خواهد برد، وجود دارد. مسی، نیمار، امباپه، دبورا، پدری، کین و… اسامی هستند که در فروردین ماه از تلویزیون پخش خواهند شد.

با این حال جام جهانی به دلایل بسیار بیشتری برای ستارگان فوتبال نیز حائز اهمیت است و باید دید کدام تیم از درخشش این ستاره غافلگیر خواهد شد و یا کدام بازیکن پس از تماشای این نمایش، درب باشگاه های بزرگ اروپایی را خواهد کوبید. اتفاقا بارها بعد از جام این اتفاق افتاد و یکی از نمونه های آن پنجمین جام جهانی رودریگز در سال 2014 بود که درخشش در برزیل او را به رئال مادرید آورد. موندو دپورتیوو در این گزارش با اشاره به مهدی طارمی، تیم ملی پورتو ایران را یکی از بازیکنانی دانست که جام جهانی یکی از ویترین های پیوند او با تیم های بزرگ باشگاهی خواهد بود.

این نشریه مهدی طارمی را در بین بازیکنان نیمه گمنام در سطح بین الملل عمومی اما با نفوذ بالا قرار داد و درباره او نوشت: ما با بازیکن جوانی روبه رو نیستیم که به یکباره شکوفا شد و مثل دیوانه ها پیشنهادی را کشف کرد. در این مورد یک فوتبالیست 30 ساله وجود دارد که به عنوان بازیکن وارد بهترین مرحله دوران حرفه ای خود شده و می تواند با یکی از بزرگ ترین تیم ها قطر را ترک کند، مثل آرشاوین که در آن سن و سال با روسیه خوش درخشید و به آرسنال پیوست. امضای قرارداد اروپایی اگر طارمی یکی از بهترین های مرحله گروهی جام جهانی 2022 شود، تعجبی نخواهد داشت. پورتو در این مدت جست و جوهای زیادی برای نجات مهدی انجام داده است اما اگر این اتفاق بیفتد کار برای باشگاه پرتغالی بسیار سخت می شود چرا که نجات طارمی تقریبا غیرممکن است.

در ایران تارمی کملا یک بت است. او یکی از بهترین های تاریخ تیم ملی است و مشخصا ستاره فعلی این تیم است. بازیکنی که با فیزیک و قدرت بدنی بالا در اوج است، گلزنی بالایی هم دارد. طارمی در این فصل 7 گل و 6 پاس گل برای پورتو به ثمر رسانده و بالاتر از همه هم تیمی هایش است. ایران در جام جهانی با انگلیس، آمریکا و ولز در گروه سختی قرار دارد و امید زیادی به درخشش این ستاره آماده تاریخ سازی در قطر دارند.

ورزش سه

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبردانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances
تماس با ما