«راان برای زنده ماندن» آمریکایی ها را عاشق فرمول 1 کرد

چیزی که دارد، گونتر اشتاینر، مدیر تیم است، که “Drive to Survive” او را به یکی از محبوب ترین شخصیت های فرمول 1 تبدیل کرده است. اشتاینر ایتالیایی اهل منطقه آلمانی زبان تیرول جنوبی، سه دهه در مسابقات اتومبیلرانی کار کرده است، از جمله مدت کوتاهی به عنوان مدیر فنی ردبول. در تمام آن مدت، تقریباً هیچ کس خارج از ورزش از وجود او آگاه نبود. راجرز می‌گوید: «من سال‌ها فرمول 1 را دنبال می‌کردم و به عنوان تماشاگر در مسابقات شرکت می‌کردم. “و من نمی دانستم او کیست.” هنگامی که برای اولین بار در سال 2017 و در جریان مسابقات جایزه بزرگ کانادا در مونترال، اشتاینر را ملاقات کردم، بدون مزاحمت با هم از میان پادوک، گذرگاه عابر پیاده که برای دسترسی به گاراژها و فضای اداری موقتی که تیم ها برای این هفته در اختیار دارند، استفاده کردیم. در میامی هر چند لحظه یک بار او را می شناختند. جعبه به جعبه تمایل اشتاینر به صراحت لهجه آلمانی و زبان شور را کشف کرده بود و از او به عنوان یک شخصیت تکراری استفاده می کرد. این او را پس از فصل اول تبدیل به یک شخصیت فرقه و در نهایت یک ستاره کرد. او اصرار دارد که هرگز این نمایش را تماشا نکرده است. او می‌گوید: «به این دلیل ساده که به خود نگاه می‌کنی و شاید متفاوت رفتار کنی. “و من نمی خواهم متفاوت رفتار کنم.”

او احتمالاً بهتر است قسمت دوم فصل 2 را با عنوان «نقطه جوش» نبیند. در آن، ویلیام استوری، کارآفرین نوشیدنی‌های انرژی‌زا با ریش‌های روان تا سینه‌اش، در حال سواری با هلیکوپتر نشان داده می‌شود. او توضیح می دهد که 35 میلیون پوند انگلیس در هاس سرمایه گذاری کرده است. او می‌گوید: «آنها کمی راک اند رول هستند و دیویدهایی هستند که با جالوت‌های ورزش موتوری مقابله می‌کنند». بقیه اپیزود مجموعه ای از بلایایی است که تیم در مراحل اولیه فصل متحمل می شود. یک چرخش به دیوار در کانادا وجود دارد، یک برخورد هر دو ماشین آن در انگلستان، موتورهایی که به طور مرموزی از کار می‌افتند. کوین مگنوسن، یکی از دو راننده هاس در آن زمان، در یک نقطه از رادیو دو طرفه گفت: “این بدترین تجربه ای است که تا به حال در هر ماشین مسابقه ای داشته ام.” دوربین ها اشتاینر را می گیرند که هر دو راننده خود را اینگونه توصیف می کند:[expletive] احمق ها» و دختر نوجوان اشتاینر در حین پیاده روی خانوادگی از او می پرسد که آیا شغلش را دوست دارد یا خیر. به زودی، استوری سرمایه گذاری خود را انجام می دهد و تیم را در آشفتگی مالی قرار می دهد. در پایان، به نظر می رسد که اشتاینر نزدیک به اشک است. اگر هاس در نهایت شکست بخورد، او می‌گوید: “من نمی‌دانم در آینده چه کار کنم.” مطالب تلخی بود هیچ کس که فقط مسابقات را تماشا می کرد، نمی دانست که این اتفاق می افتد.

از آنجایی که اشتاینر به شدت محبوب می شد در حالی که تیم هاس او بی ربط باقی می ماند، کریستین هورنر، مدیر تیم ردبول، توجه داشت. از همان ابتدا، هورنر یکی از جذاب ترین شخصیت های سریال بوده است، یک اشراف جذاب اما ماکیاولیستی که با وولف، همتای او در مرسدس، درگیری داشت، زیرا دو تیم آن ها برای قهرمانی در فصل گذشته می جنگیدند، اما همچنین به طرز ماهرانه ای سوار بر اسبی که در حال تاخت و تاز بود بر روی اسب خود سوار می شد. املاک روستایی با همسرش، گری هالیول، دختر ادویه. به گزارش Bratches، هورنر در اوایل پخش سریال با نتفلیکس تماس گرفت و گفت که اگر خدمه ای را به مقر ردبول در جنوب انگلستان بفرستند، او ارزش آن را خواهد داشت. براتچ می‌گوید: «این افراد به طرز مضحکی رقابت می‌کنند، و نه فقط با ماشین‌ها. ما از آن استفاده کردیم.»

همانطور که اگر فراری و مرسدس در فصل 1 شرکت می کردند، ممکن بود شخصیت اشتاینر ظاهر نمی شد، و اگر اشتاینر در کانون توجه قرار نمی گرفت، هورنر ممکن بود درهای ردبول را کاملا باز نمی کرد، “Drive to Survive” دسترسی گسترده ای نداشت. که اگر برای همه گیری نباشد، اکنون انجام می دهد. فصل 2 در فوریه منتشر شد. 28، 2020، درست زمانی که جهان در حال تعطیل شدن بود. هواداران تمام روز و شب فرصت تماشای ورزش داشتند، اما هیچ رویداد زنده ای نداشتند. Riegg گزارش می دهد که معیارهای بیننده «Drive to Survive» افزایش یافت. او می‌گوید: «ناگهان مثل آن چوب هاکی شد.

در ژوئیه آن سال، فرمول 1 با ساخت یک حباب عاری از ویروس که فقط اعضای تیم ضروری برای مسابقات را شامل می شد، رقابت را از سر گرفت. به نوعی، نتفلیکس با موفقیت این موضوع را مطرح کرد که «Drive to Survive» مستحق دسترسی است. به خدمه آن لباس تیم مقررات صادر شد تا برای مقامات محلی روشن شود که آنها بخشی از حباب هستند. در واقع، آنها با رانندگان و مهندسان جاسازی شدند. راجرز می گوید: «موادی که در نتیجه به دست آوردیم باورنکردنی بود. «دسترسی که وقتی عضوی از تیم می‌شوید، آن لحظات را با احساس واقعی صمیمی به شما می‌دهد.» با گذشت بیش از دو سال، حضور خدمه فیلمبرداری Box to Box با لباس کارمندان تیم به بخشی از چشم انداز این ورزش تبدیل شده است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم