رقبای سنای جورجیا، با زمان اندک، به سمت دور دوم می دوند

هر دو حزب در تلاش هستند تا رای دهندگان را در مورد تغییراتی که بر اساس قانون جدید انتخابات گرجستان در حال وقوع است، آموزش دهند. دوره دور دوم کوتاه شده به این معنی است که گرجیانی که قبل از روز انتخابات برای رای دادن ثبت نام نکرده اند، نمی توانند در دور دوم رای دهند.

و قانون رای گیری زودهنگام در دور دوم را پیچیده کرده است. مقامات انتخابات ایالتی در ابتدا گفتند که رای گیری زودهنگام در روز شنبه پس از روز شکرگزاری نمی تواند برگزار شود، زیرا قانون قبلی در سال 2016 که رأی گیری زودهنگام را یک یا دو روز پس از تعطیلات محدود می کند. اما دموکرات ها، از جمله آقای. کمپین Warnock برای اجازه دادن به رأی گیری در روز شنبه شکایت کرد و در روز جمعه، یک قاضی شهرستان فولتون دستور داد رأی گیری در روز شنبه پس از روز شکرگزاری مجاز باشد.

جونا وارتل، یک استراتژیست دموکرات که رهبری آقای دکتر را بر عهده داشت، گفت: «الزام سازماندهی واقعاً یکسان است، صادقانه. عملیات رواناب 2020 Warnock. “شما فقط یک جدول زمانی فشرده دارید.”

با این حال، الگوهای مشابهی ظاهر شده است: چرخ فلکی از سناتورهای جمهوری خواه و رهبران حزب دوباره به گرجستان سفر کرده اند تا آقای آقای را تقویت کنند. کمپین واکر، حتی زمانی که آنها سعی می کنند از آقای. ترامپ از آوردن کمپین ریاست جمهوری خود به ایالت هلو.

سناتور ریک اسکات از فلوریدا، رئیس مستعفی بازوی مبارزات انتخاباتی جمهوریخواهان سنا، همراه با آقای دکتر ظاهر شد. واکر در اولین روزهای مبارزات انتخاباتی دور دوم و به رای دهندگان توضیح داد که در حالی که کنترل سنا از قبل قطعی شده بود، یک کرسی اضافی جمهوری خواهان در مجلس همچنان برای حزب موهبت خواهد بود.

برای دموکرات ها، آقای. اعلامیه ترامپ مبنی بر تشکیل کمپین انتخاباتی در سال 2024، فرصتی برای پیوند دادن رئیس جمهور سابق با آقای ترامپ ایجاد کرده است. واکر که او را تایید کرد. تبلیغ تلویزیونی برای آقای Warnock در حال اجرا در بازار آتلانتا فیلمی از Mr. سخنرانی ترامپ در شامگاه سه‌شنبه که در آن حامیان خود را تشویق کرد به آقای ترامپ رای دهند. واکر. در انتهای نام، کلمات “Stop Donald Trump” و “Stop Herschel Walker” روی صفحه چشمک می زند.

برای کمپین واکر، آقای. کمپ یکی از مهم‌ترین جانشینان او است، به‌ویژه در میان رای‌دهندگان میانه‌رو و محافظه‌کار که از انتخاب مجدد فرماندار حمایت کردند اما به آقای آقای رای ندادند. واکر در نوامبر 8. این دو روز شنبه با هم در حومه آتلانتا کمپین خواهند کرد. آقای. وارناک، در مقابل، روز خود را در شهرستان‌های قرمز رنگ فورسایت و چروکی سپری خواهد کرد که اکثریت قاطع به آقای آقای رای دادند. کمپ و آقای واکر.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم