زنان مجرد بیشتر از مردان مجرد خانه دارند

طبق یک مطالعه جدید، زنان مجرد بیشتر از مردان مجرد در ایالات متحده خانه دارند، علیرغم اینکه به ازای هر دلاری که مردان به دست می آورند، تنها حدود 83 سنت درآمد دارند.

این گزارش که توسط بازار آنلاین وام‌دهی LendingTree انجام شده است، داده‌های سازمان سرشماری ایالات متحده در نظرسنجی جامعه آمریکا در سال 2021 را با برآوردهای یک ساله تجزیه و تحلیل می‌کند. این بررسی نشان داد که 10.76 میلیون خانه در ایالات متحده متعلق به زنان مجرد و در تصرف آنها بوده است، در حالی که 8.12 میلیون خانه متعلق به مردان مجرد بوده است. مشخص شد که مردان مجرد تنها در دو ایالت مالک و درصد بیشتری از خانه ها را اشغال می کنند: داکوتای شمالی (حدود 13 درصد تا 11 درصد برای زنان مجرد) و داکوتای جنوبی (12 درصد تا 11 درصد).

با توجه به شکاف دستمزد چگونه می تواند باشد؟ این مطالعه چندین توضیح ممکن را پیشنهاد می کند. اول اینکه همه زنان حقوق کمتری ندارند. بر اساس این گزارش، این امر به ویژه در مورد زنان زیر 30 سال که درآمدشان با همتایان مردشان در 22 متروی آمریکا برابری می‌کند یا بیشتر از آن است، و بر اساس این گزارش، حداقل 90 درصد درآمد مردان را در 107 متروی دیگر برآورده می‌کند یا بیشتر است. گزارش انجمن ملی مشاوران املاک بیان می کند که زنان مجرد کمتر از مردان برای خانه خرج می کنند و حاضرند برای تحقق آن فداکاری های مالی بیشتری انجام دهند.

زنان همچنین طول عمر بیشتری نسبت به مردان دارند، بنابراین بخشی از زنان مجرد که صاحب خانه و خانه آنها هستند، بیوه هایی هستند که قبلاً با یک همسر زندگی می کردند. به گفته LendingTree، این می تواند توضیح دهد که چرا فلوریدا که مناسب بازنشستگی است، بیشترین شکاف را در نرخ مالکیت خانه در میان زنان مجرد و مردان مجرد دارد – حدود 4.5 درصد به نفع زنان.

نمودار این هفته ایالت هایی را نشان می دهد که بیشترین فاصله درصدی بین خانه های متعلق به زنان مجرد و مردان مجرد را دارند.

برای به روز رسانی ایمیل هفتگی در مورد اخبار املاک و مستغلات مسکونی، اینجا ثبت نام کنید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم