سوابق محرمانه یک تور گلف عربستان را نشان می دهد که بر اساس فرضیات دور از ذهن ساخته شده است

این فصل زمانی که کسب‌وکار LIV به سمت مدل فرانشیز برنامه‌ریزی‌شده‌اش تکامل می‌یابد، باز خواهد شد. اگرچه گلف حرفه‌ای دارای برخی رویدادهای تیمی خاص مانند جام رایدر است، تور PGA عموماً متکی به بازیکنانی است که برای خودشان رقابت می‌کنند. LIV، که گردهمایی های موسیقی آن کمی شبیه به مسابقات سنتی است، شرط بندی کرده است که طرفداران ترجیح می دهند دوجین تیم چهار نفره را که با یکدیگر رقابت می کنند تماشا کنند.

جاناتان گرلا، سخنگوی LIV، در بیانیه‌ای گفت: «LIV بارها روشن کرده است که سهامداران ما رویکردی بلندمدت به مدل کسب‌وکار ما دارند». “با وجود موانع زیادی که توسط تور PGA بر سر راه ما قرار گرفته است، ما از موفقیت سال آزمایش بتا خود خرسندیم. و ما مطمئن هستیم که طی چند فصل آینده، بخش‌های باقی‌مانده از مدل کسب‌وکار ما طبق برنامه‌ریزی به نتیجه می‌رسند. طرح کسب و کار ما بر اساس مسیری برای سودآوری ساخته شده است. ما یک باند فرودگاه خوب و طولانی داریم و در حال پرواز هستیم.”

شاهزاده محمد، فرمانروای 37 ساله پادشاهی بالفعل، اغلب به سمت سرمایه‌گذاری‌های پرخاشگر می‌رود و بارها گفته است که اهدافی را در آسمان تعیین می‌کند به این امید که مقامات را برای دستیابی به کسری از آنها انگیزه دهد. مک کینزی در تحلیل خود لیگ گلف را “یک تلاش پرخطر و با پاداش بالا” نامید.

مشاوران سه نتیجه ممکن را برای یک لیگ مبتنی بر حق رای شرح دادند: از بین رفتن به عنوان یک استارت آپ. تحقق “همزیستی” با تور PGA؛ یا بلندپروازانه ترین آنها، تصرف ردای سلطه.

در موفق ترین سناریو، مک کینزی درآمد حداقل 1.4 میلیارد دلار در سال در سال 2028، با درآمد قبل از بهره و مالیات 320 میلیون دلار یا بیشتر را پیش بینی کرد. (سوابق فدرال نشان می دهد که تور PGA، یک سازمان غیرانتفاعی معاف از مالیات، حدود 1.5 میلیارد دلار درآمد داشته و درآمد خالص تقریباً 73 میلیون دلار برای سال 2019 ثبت کرده است.)

در مقابل، لیگی که در وضعیت استارت‌آپ فرو رفته است – که به عنوان جذب کمتر از نیمی از 12 بازیکن برتر جهان، “فقدان هیجان هواداران”، ناامید شدن از حمایت‌های مالی محدود و مواجهه با “واکنش شدید جامعه گلف” تعریف می‌شود – ایستاد. از دست دادن 355 میلیون دلار، قبل از بهره و مالیات، در سال 2028.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما
تمامی محتوای این وب‌سایت توسط هوش مصنوعی تولید می‌شود و هدف ما ترویج یا تشویق به استفاده از آن نیست، بلکه به‌کارگیری برای مطالعه و بررسی مطالبی است که قابلیت ارائه دارد.