شرکت‌های رمزنگاری، مدیران اجرایی کمک‌های مالی کمپین را افزایش می‌دهند، لابی‌گری پیش از میان‌دوره

واشنگتن – صنعت ارزهای دیجیتال پیش از انتخابات میان دوره ای به میزان قابل توجهی هزینه های سیاسی خود را افزایش داده است و شرط بندی کرده است که کنگره دوستانه تر به محافظت از آن در برابر سرکوب نظارتی کمک خواهد کرد.

بر اساس گزارش گروه تحقیقاتی OpenSecrets که کمک‌های مالی را دنبال می‌کند، شرکت‌های رمزنگاری و کارکنان آن‌ها ۷۳ میلیون دلار به انتخابات ۲۰۲۲ سرمایه‌گذاری کرده‌اند که این رقم در چرخه سال ۲۰۲۰، ۱۳ میلیون دلار است. این صنعت همچنین در 9 ماهه اول سال جاری 15 میلیون دلار برای لابی گری هزینه کرده است که بیش از مجموع 8 سال گذشته است.

این فشار در برابر پس‌زمینه‌ای از کاهش قیمت ارزهای دیجیتال و تشدید بررسی‌ها از سوی تنظیم‌کننده‌ها صورت می‌گیرد که می‌گویند صادرکنندگان کریپتو و پلتفرم‌های وام‌دهی به طور کلی با قوانینی که برای حمایت از سرمایه‌گذاران و جلوگیری از پولشویی طراحی شده‌اند، مطابقت ندارند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار در حال بررسی تعدادی از پلتفرم های معاملاتی از جمله Coinbase Global است شرکت،

برای اداره یک بورس اوراق بهادار ثبت نشده، و در حال طرح دعوی قضایی علیه شرکت ریپل لبز، حامی یک توکن محبوب است. نزدیک به 100 اقدام اجرایی علیه نهادهای رمزنگاری انجام داده است و اخیراً اندازه تیم متمرکز بر رمزنگاری خود را دو برابر کرده است.

گری گنسلر، رئیس SEC در ماه اکتبر گفت: “ما به… ادامه خواهیم داد تا یک پلیس در حال ضرب و شتم باشیم.” “قانون کاملاً واضح است.”

Sam Bankman-Fried از جمله سرمایه گذارانی است که به GMI PAC پول داده است.


عکس:

Lam Yik/اخبار بلومبرگ

راه حل صنعت: کنگره را متقاعد کنید که قانون را تغییر دهد.

در میان فشارهای لابی، اعضای کنگره از هر دو حزب، لوایحی را ارائه کرده اند که صنعت کریپتو مایل به تصویب آنها است. یکی می‌تواند معافیت‌هایی را در قوانین اوراق بهادار و مالیاتی برای ارزهای دیجیتال بنویسد. دیگری نظارت بر دو توکن بزرگ، بیت کوین و اتر را به یک تنظیم کننده واگذار می کند که باید قوانین را از ابتدا بنویسد.

هرمین وونگ، مدیر سیاستگذاری در کوین بیس، بزرگترین پلتفرم تجارت رمزنگاری ایالات متحده، می گوید: «این میان دوره ای مهم ترین انتخابات برای این جامعه ارزهای دیجیتال است. ما معتقدیم قانون‌گذارانی که در این چرخه حضور خواهند داشت، می‌توانند در نهایت قوانینی را برای اداره این فضا تهیه کنند.»

سرمایه‌گذاران ثروتمند و شرکت‌های بزرگ مدت‌هاست که از لابی‌ها و کمک‌های مالی کمپین برای به دست آوردن نفوذ در واشنگتن استفاده می‌کنند. ناظران می گویند آنچه صنعت کریپتو را متمایز می کند این است که مخاطرات موجود هستند. این منجر به رشد سریع هزینه‌های سیاسی و استراتژی‌های غیرعادی تهاجمی برای تحت تأثیر قرار دادن قانون‌گذاران شده است.

بر اساس گزارش OpenSecrets، مشارکت های سیاسی Crypto قبل از دوره میان مدت از مجموع صنایع دفاعی و خودروسازی بیشتر است، اگرچه آنها هنوز هم در برخی از بخش های دیگر مانند سهام خصوصی قرار دارند. کمپین های رسمی و گروه های خرج کننده خارجی که این پول را دریافت کرده اند از آن برای خرید تبلیغات تلویزیونی، رادیویی و دیجیتالی، جزوه های پستی، و ارائه تابلوهای حیاط، خدمات رای گیری و پیام های متنی استفاده کرده اند.

پلت فرم معاملاتی FTX Trading Ltd. پس از شرکت بزرگ جورج سوروس، سازنده جعبه مقوایی، Uline، به سومین منبع بزرگ مشارکت در مبارزات انتخاباتی 2022 تبدیل شده است.

گری جنسلر، رئیس SEC، گفته است که دولت به اجرای قوانین موجود در بازار ارزهای دیجیتال ادامه خواهد داد.


عکس:

کوین دیچ/گتی ایماژ

رونق قیمت توکن ها در سال گذشته به صنعت کریپتو این امکان را داد تا مقادیر زیادی پول نقد را برای فعالیت های سیاسی کنار بگذارد. در مدت کمی بیش از یک دهه، ارزهای دیجیتال از یک مفهوم به بازار 3 تریلیون دلاری در نوامبر 2021 رسیدند، قبل از اینکه امسال به زیر یک تریلیون دلار سقوط کنند.

با کمک به انتخاب قانونگذاران دوستدار رمزنگاری در ماه نوامبر، این صنعت امیدوار است که قوانین مطلوب را به سرعت در خط پایان اجرا کند.

Coinbase از طریق اپلیکیشن خود، اعلان‌های فشاری ارسال کرده است که کاربران را تشویق می‌کند تا برای رای‌دهی ثبت نام کنند، و در حال ارائه کارت امتیازی در پلتفرم خود است که سناتورها و نمایندگان ایالات متحده را بر اساس احساسات رمزنگاری‌شان رتبه‌بندی می‌کند. در حالی که چنین استراتژی هایی اغلب توسط گروه های ذینفع مانند انجمن ملی تفنگ برای جلب نظر رأی دهندگان تک موضوعی استفاده می شود، اما برای شرکت های فردی غیر معمول است.

جف هاوزر، مدیر پروژه درهای گردان، گروهی که از نفوذ کمتر شرکتی حمایت می کند، گفت: “این زندگی یا مرگ است، و بنابراین آنها به سطحی از تجاوز سرعت می دهند که مطابق با این واقعیت است که در گوشه ای قانونی قرار دارند.” در مورد سیاست

یکی از گروه‌های متمرکز بر کریپتو، GMI PAC Inc.، ۱۱.۵ میلیون دلار از سرمایه‌گذاران کریپتو از جمله بنیانگذار FTX، سام بانکمن-فرید، ناشر استیبل کوین Circle Internet Financial Inc جمع‌آوری کرده است. و شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Andreessen Horowitz. GMI گفت 15 نفر از 18 نامزد کنگره که در انتخابات مقدماتی مورد حمایت قرار گرفت، در رقابت های خود پیروز شدند. این کشور هزینه‌های خود را بر انتخابات مقدماتی در مناطق کنگره بدون نامزدی فعلی و جایی که یکی از حزب‌ها برای پیروزی در ماه نوامبر به شدت طرفدار دارند، متمرکز کرد.

مشارکت‌ها در چنین مسابقاتی تفاوت بزرگ‌تری ایجاد می‌کنند، جایی که هزینه‌های کلی کمتر از مسابقات رقابتی است.

نماینده گفت: “شما فقط به یک نامزد کمک نمی کنید، بلکه برای همه بیانیه می دهید.” برد شرمن (D.، کالیفرنیا)، که خط سختی را در مورد ارزهای دیجیتال اعمال کرده است. اکثریت قریب به اتفاق ما با یک حریف اولیه با بودجه مناسب روبرو نیستیم و هر کسی که با یک حریف اولیه با بودجه خوب روبرو شود ممکن است شکست بخورد.

همه هزینه ها موثر نبوده است. یک گروه جداگانه که عمدتا توسط آقای. Bankman-Fried بیش از 11 میلیون دلار برای حمایت از یک تازه کار سیاسی در اورگان هزینه کرد که در انتخابات مقدماتی خود شکست خورد.

برخی از قانون‌گذاران حاضر نیز کمک‌های ارزی دریافت کرده‌اند.

چاک شومر، رهبر اکثریت سنا (D.، NY) بیش از 100000 دلار از افراد در Coinbase، Digital Currency Group و Ripple دریافت کرده است. سن دبی استابنو (D., Mich.) و سن. جان بوزمن (R.، Ark.) – رهبران کمیته کشاورزی سنا – که اخیراً با حمایت مالی از قوانینی که حمایت صنعت کریپتو را به دست آورد، هر یک بیش از 20000 دلار از کارمندان FTX و Ripple دریافت کردند.

افکار خود را به اشتراک بگذارید

آیا دولت باید قوانین جدیدی برای کریپتو بنویسد یا قوانین موجود را اجرا کند؟ به گفتگوی زیر بپیوندید.

سن تیم اسکات (R.، SC)، که در صورت کسب کنترل جمهوری خواهان، ریاست کمیته بانکداری سنا را بر عهده خواهد داشت، بیش از 20000 دلار از مدیران شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال Paradigm دریافت کرده است. هرزه. پاتریک مک‌هنری (R.، NC)، که در صورت پیروزی جمهوری‌خواهان در آن مجلس، کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان را رهبری می‌کند، نزدیک به 50000 دلار از افراد در Coinbase، Ripple، Bitwise Asset Management و Blockchain Capital دریافت کرده است.

سخنگوی آقای Boozman از اظهار نظر در مورد کمک های مالی خودداری کرد اما گفت که سناتور خواستار حمایت بیشتر از مصرف کننده در رمزارز شده است. نمایندگان آقایان مک هنری و اسکات از اظهار نظر خودداری کردند. آقای. شومر و خانم Stabenow به درخواست های مکرر برای اظهار نظر پاسخ نداد.

آقای. بانکمن-فرید، میلیاردر، گفت که حداقل یک بار در ماه از واشنگتن بازدید می کند، گهگاه در ساعات خوشی که توسط صنعت حمایت می شود، می گذرد و با دستیاران جوان کنگره آمیخته می شود.

آقای “همه چیز یکباره اتفاق می افتد.” بانکمن-فرید در رویدادی در ماه اکتبر در موسسه مالی بین المللی در مرکز شهر واشنگتن گفت. ما در حال دویدن در سراسر شهر هستیم.

به Paul Kiernan در [email protected] بنویسید

حق چاپ ©2022 Dow Jones & Company, Inc. تمامی حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم