ظاهراً شبکه بیت کوین نسبت به صنعت بازی انرژی کمتری مصرف می کند

در حال حاضر، مصرف انرژی استخراج بیت کوین 100 تراوات ساعت در سال تخمین زده می شود. بر اساس گزارش اخیر Arcane Research، در حالی که مصرف انرژی برای استخراج کدهای سلطنتی به ویژه در چند سال گذشته افزایش یافته است، این منطقه همچنان بخش بسیار کمی از مصرف انرژی جهانی را به خود اختصاص می دهد.

همانطور که گفته شد، امروزه ماینرهای بیت کوین با نرخی در حدود 100 تراوات ساعت در سال کار می کنند. این رقم حدود 0.06 درصد از کل انرژی مورد نیاز جهان است که در واقع بسیار ناچیز است. در زیر نموداری وجود دارد که نشان می دهد چگونه استخراج بیت کوین با برخی دیگر از صنایع انرژی روی زمین مقایسه می شود:

مصرف انرژی بیت کوین و بازی بازار را مقایسه کنید

سطح تقاضا برای انرژی در صنعت استخراج ارزهای دیجیتال کمتر از سایر زمینه ها است و تحقیقات Arcane توضیح می دهد که چگونه استخراج بیت کوین می تواند صنعت انرژی را متحول کند. همانطور که در نمودار بالا مشاهده می کنید، صنعت بازی های رایانه ای سالانه حدود 105 تراوات ساعت برق مصرف می کند که کمی بیشتر از مصرف انرژی استخراج بیت کوین است. در مقابل، استخراج طلا به برق بسیار بیشتری نیاز دارد. زیرا در حال حاضر مصرف سالانه انرژی حدود 240 تراوات ساعت است که تقریباً 2.5 برابر مصرف شبکه های پیشرو جهان است.

مقاله مرتبط:

این نمودار همچنین شامل داده های مربوط به تولید کاغذ است که نشان می دهد مصرف برق این منطقه به 2361 تراوات ساعت در سال می رسد که 10 برابر میزان استخراج طلا و 24 برابر میزان استخراج بیت کوین است. طبق تحقیقات Arcane، روشی که استخراج کنندگان بیت کوین از آن استفاده می کنند با سایر صنایع متفاوت است. به گفته بیت کوینیست، پنج نکته اصلی وجود دارد که مصرف انرژی استخراج کنندگان بیت کوین را منحصر به فرد می کند:

  • حدود 80 درصد از هزینه های استخراج این کدها تنها از طریق برق تامین می شود. این بدان معنی است که معدنچیان انگیزه زیادی برای کار با کمترین سطح انرژی ممکن یا رفتن به مناطقی که قیمت برق کمتر است دارند.
  • استخراج نوعی مسکن است. ماینرها می توانند تقریباً هر تأسیساتی را که بخواهند راه اندازی کنند. بنابراین، به دلایلی مانند محدودیت مکان، سایر صنایع از منابع انرژی استفاده می کنند که سایر شرکت ها از آنها استفاده نمی کنند.
  • ماینرهای بیت کوین می توانند ماشین های خود را در هر زمانی روشن یا خاموش کنند. آنها حتی می توانند مصرف انرژی خود را تنظیم کنند. در گزارش Arcane Research آمده است که این ویژگی استخراج را به ابزاری بسیار مناسب برای پاسخگویی به تقاضا تبدیل می کند. فرآیندی که می تواند به بهبود پایداری و پایداری شبکه های برق کمک کند.
  • شما می توانید هر ماشین منحصر به فرد AISC را در کنار یکدیگر راه اندازی کنید. بنابراین، ماینرها می توانند شانس خود را دقیقا بر اساس سطح انرژی سیستم افزایش دهند. این موضوع نشان می دهد که معدنچیان می توانند از تمام انرژی اضافی حاصل از پروژه های الکتریکی بهره ببرند.
  • تجهیزات استخراج بیت کوین بسیار قابل حمل هستند. بنابراین ماینرها می توانند به راحتی به مکان های دیگر نقل مکان کنند. لازم به ذکر است که در زمان نگارش این مقاله، ارزش هر بیت کوین نسبت به هفته گذشته 2 تا 3 درصد کاهش یافته و به 19800 دلار رسیده است.

تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم