فرارو | (ویدئو) کلنته بازی زوب‌آهان 0

تیم های ذوب آهن و پرسپولیس در نخستین دیدار خود در بیست و دومین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال امروز (شنبه) در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با تساوی صفر بر صفر به پایان رسید. نادر محمدی در دقیقه 52 از زوباخان اخراج شد.

شاگردان گل محمدی که در این بازی بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند نتوانستند از موقعیت های خود استفاده کنند و ضعف در گلزنی مانند فصل گذشته در این تیم دیده شد.

نیمه اول

دقیقه یک: سعید صادقی در ثانیه های ابتدایی بازی از پشت محوطه جریمه شوت زد.

دقیقه 9: شوت از راه دور، این بازیکن به راحتی ذوب آهن را متوقف کرد.

دقیقه 15: صدیق صدیقی هافبک تیم ذوب آهن با یک ضربه دیگر از راه دور قصد داشت دروازه را تهدید کند که این توپ نیز در آغوش دروازه بان پرسپولیس بود.

دقیقه 22: مهدی ترابی با پاس عمقی به مهدی عبدی، با کار تاکتیکی خوب و پاس بازیکنان پرسپولیس، این بازیکن نتوانست از موقعیت مناسبی برای مقابل دروازه بان ذوب آهن استفاده کند و ضربه او را مهار کرد.

دقیقه 27: صدیق صدیقی با اشتباه روی علی نعمتی اولین کارت زرد بازی را کشف کرد.

دقیقه 34: نادر محمدی نیز به دلیل خطای خطرناک در بازی داوری کارت زرد گرفت.

دقیقه 45+2: بازیکنان پرسپولیس در شلوغی محوطه جریمه زیر پای دانیال اسماعیلی فر کرنر ارسال کردند که این بازیکن دو ضربه متوالی را به این بازیکن برگشت داد.

نیمه خانگی

دقیقه 53: نادر محمدی با بی دقتی روی سر میلاد خطا کرد که منجر به کارت زرد دوم و اخراج این بازیکن شد.

دقیقه 58: شوت اسلامی روی ضدحمله، بازیکنان به طرز خطرناکی آب شدند و پس از برخورد به مدافعان، پرسپولیس از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 59: آرمان قاسمی دیگر اخطار این دیدار بود.

دقیقه 65: باقرپنسند هم از تیم اخطار قطار کارت زرد گرفت.

دقیقه 66: شوت سرکش و بسیار خطرناک دانیال اسماعیلی فر به طرز بسیار خطرناکی از دروازه خارج شد.

دقیقه 68: شوت فنی ترابی از پشت محوطه جریمه راهی کرنر فرعباسی شد.

دقیقه 75: جورجی ولسیانی از پرسپولیس با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 80: شوت محمد عمری از پشت محوطه جریمه پس از برخورد به تیرک دروازه، ذوب آهن به بیرون رفت تا این فرصت نیز برای سرخ پوشان از دست برود.

دقیقه 86: سروش رفیعی دیگر بازیکنی بود که با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 88: در ادامه کارت های زرد این بازی، سعید صادقی نیز کارت های رفت و برگشت را از دست داد.

ترکیب زوباهن: حبیب فرعباسی، محمد قریشی، نادر محمدی، آرمان قاسمی، امیرحسین جدی (71- آرمان اکوان)، مسعود ابراهیم زاده، پویا پورعلی، صادق صادقی (46- محمد حسین اسلامی)، سجاد جعفری، سعید باقرپسند (66- سالاری) و شهرام سالاری. سجاد عاشوری.(66- اميرحسين سدقي).

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، جرج ولسیانی، فرشاد فرجی، علی نعمتی (69- محمد مهدی احمدی)، دانیال اسماعیلی فر، کمال سخنانیه (69- شارزود تمیرف)، میلاد سرلک، مهدی ترابی، سعید صدیقی، سروش رفیعی و مهدی عبدی (78-78) محمد عمری)).

داور: فرد اساسی موعود


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم