مسابقه سرنا ویلیامز راسل ویلسون، سیارا و دیگران را به مسابقات آزاد آمریکا می آورد

سرنا ویلیامز به جذب افراد مشهور و سیاستمداران به مسابقات اوپن آمریکا ادامه می دهد. در روز جمعه: راسل ویلسون، مدافع NFL و همسرش، خواننده سیارا. خواننده رپ Pusha T; بازیگر زن هایدی گاردنر; و سی سی ساباتیا پارچ سابق یانکیز. ویلیامز به مصاف آژلا تاملیانوویچ استرالیایی می رود.

آنا وینتور، سردبیر مجله ووگ، این هفته برای چهارمین بار در جعبه پخش ویلیامز دیده شد. (وینتور عصر پنجشنبه در مسابقه دونفره ویلیامز با خواهرش ونوس ویلیامز نیز حضور داشت؛ خواهران در ست های مستقیم شکست خوردند.) سرنا ویلیامز وینتور را به عنوان یک دوست دیرینه توصیف کرده است و ویلیامز در Vogue اعلام کرد که او “دور خواهد شد”. از تنیس.”

وینتور تنها نام بزرگی نبود که در تمام هفته یک کشش مغناطیسی به ورزشگاه آرتور اشه احساس کرد. هم طراح ورا وانگ و هم اسپایک لی فیلمساز جمعه شب نیز به جایگاه ها بازگشتند.

از دیگر افراد مشهوری که این هفته برای نشان دادن حمایت خود بیرون آمده اند می توان به تایگر وودز اشاره کرد. خوانندگان دیون وارویک، گلدیس نایت و سیل. بازیگران آنتونی اندرسون، زندایا، لا لا آنتونی و ربل ویلسون. مدل بلا و جیجی حدید; برنده خطر امی اشنایدر; بازیکنان سابق NBA جیسون کالینز و استیو نش. و کمدین چلسی هندلر.

ویلیامز در طول دوران حرفه‌ای خود از سیاست‌گذاری آشکار خودداری کرده است و اخیراً در مورد سرنگونی رو وی. کتی هوچول و سرگرد اریک آدامز.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم