نظر | چگونه طبقه کارگر را تقسیم کنیم

در بسیاری از تاریخ آمریکا، جام مقدس سیاست لیبرال و کنشگری یافتن راهی برای عبور از چنین تقسیم‌بندی‌هایی بوده است، راهی برای وادار کردن مردم فقیر و طبقه کارگر از همه نژادها ببینند که سرنوشت و منافع آنها به هم مرتبط است.

اما نژاد، در آن زمان مانند اکنون، ابزاری قدرتمند برای ایجاد گوه در طبقه کارگر باقی مانده است. این بدان معنا نیست که ائتلافی ساخته نمی شود یا هرگز ساخته نشده است. در تنظیم مجدد نیو دیل در دهه 1930، دموکرات ها ائتلافی را ایجاد کردند که حداقل تا حدودی بدون توجه به نژاد از طبقه کارگر حمایت می کرد. البته بی‌نقص نبود، زیرا هنوز دموکرات‌های نژادپرست در جنوب را در خود جای می‌داد، اما یک ائتلاف بود.

آن ائتلاف در دهه 1960 با موفقیت های جنبش حقوق مدنی شروع به فروپاشی کرد. از آن زمان، رهبران سیاه‌پوستان برای تغییر شکل ائتلاف، از کمپین مردم فقیر مارتین لوتر کینگ جونیور در اواخر دهه 1960 گرفته تا ائتلاف ملی رنگین کمان جسی جکسون، که در دهه 1980 تأسیس شد، تلاش کردند. تمرکز ویلیام باربر بر «ائتلاف‌های همجوشی» که از کمپین دوشنبه‌های اخلاقی او بیرون آمد، در سال 2013 در اعتراض به چرخش قانون‌گذاری راست‌گرای کارولینای شمالی آغاز شد.

سیاستمداران لیبرال روش دیگری را در ائتلاف‌سازی توسعه داده‌اند، روشی که گاهی اوقات جواب می‌دهد: دوزبانگی فرهنگی که سعی می‌کند با طبقه کارگر سفیدپوست و لیبرال‌های تحصیل‌کرده به طور جداگانه، بر اساس شرایط خودشان و به زبان خودشان صحبت کند.

اما از آنجایی که نیروهای روشنفکری و آنچه ما آن را «تنوع» می نامیم، در حزب دمکرات قدرت فزاینده ای را اعمال می کنند، رأی دهندگان سفیدپوست تحصیل کرده غیر دانشگاهی فرار کرده اند. همانطور که نیت کوهن در این مقاله در سال 2021، پس از پیروزی جو بایدن اشاره کرد: “زمانی که جان اف کندی تحصیلکرده هاروارد در سال 1960 با اختلاف اندکی به ریاست جمهوری رسید، رای دهندگان سفیدپوست بدون مدرک را به دست آورد، اما فارغ التحصیلان سفیدپوست کالج را با اختلاف دو برابر از دست داد. -یک حاشیه اعداد تقریباً برای Mr. بایدن، که رای دهندگان سفیدپوست را بدون مدرک با اختلاف دو به یک در حالی که فارغ التحصیلان سفیدپوست کالج را به دست می آورد، از دست داد.

به طور مشابه، بر اساس تحلیل پولیتیکو، در سال 2020، دونالد ترامپ در 96 درصد از مناطقی که 70 درصد یا بیشتر از مردم آن سفیدپوست بودند و کمتر از 30 درصد دارای تحصیلات دانشگاهی بودند، برنده شد.

این انشعاب حزبی رای سفید را “شکاف دیپلم” می نامند، اما بیش از این است. همچنین اغلب نشان‌دهنده شکاف دانش پایه است که دشمنی با حقیقت را تشویق می‌کند، که زمینه را برای توطئه‌فروشی، نفرت پراکنی، رادیکال‌سازی افراطی و دوره‌های تروریسم نرم می‌کند.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances