هواپیماهای بدون سرنشین پلیس و پرونده های وب دادگاه عالی

در آسمان بالای چولا ویستا، کالیفرنیا، جایی که اداره پلیس یک برنامه هواپیمای بدون سرنشین را 10 ساعت در روز و هفت روز در هفته اجرا می‌کند، دیدن یک هواپیمای بدون سرنشین که در آسمان پرواز می‌کند، غیرمعمول نیست.

چولا ویستا یکی از ده‌ها دپارتمان در ایالات متحده است که برنامه‌هایی را اجرا می‌کنند که به آنها برنامه‌های پهپاد به‌عنوان اولین پاسخ‌دهنده نامیده می‌شود، که در آن هواپیماهای بدون سرنشین توسط خلبان‌هایی که به تماس‌های زنده ۹۱۱ گوش می‌دهند، اعزام می‌شوند و اغلب اولین بار به صحنه‌های تصادف می‌رسند. موارد اضطراری، و جرایم، دوربین‌های همراه.

اما بسیاری استدلال می کنند که پذیرش پهپاد توسط نیروهای پلیس خیلی سریع اتفاق می افتد. استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به عنوان ابزارهای نظارتی و اولین واکنش‌دهنده یک تغییر اساسی در پلیس است که بدون بحث عمومی آگاهانه درباره مقررات، تاکتیک‌ها و محدودیت‌های حریم خصوصی است. همچنین شواهد کمی در مورد اثربخشی آن وجود دارد، با شواهد اندکی مبنی بر اینکه پلیس پهپاد جرم را کاهش می دهد.

اکنون از چولا ویستا برای انتشار فیلم هواپیماهای بدون سرنشین شکایت شده است، که نشان می‌دهد چگونه گروه‌های حریم خصوصی و آزادی مدنی به طور فزاینده‌ای نگران هستند که این فناوری به طور چشمگیری قابلیت‌های نظارتی را گسترش دهد و حتی منجر به تعامل پلیس با جمعیت‌هایی شود که در طول تاریخ از پلیس بیش از حد آسیب دیده‌اند. داستان را کامل بخوانید.

– پاتریک سیسون

چهار راه که دادگاه عالی می تواند وب را تغییر شکل دهد

همه نگاه‌ها به دادگاه عالی ایالات متحده در هفته گذشته معطوف بود زیرا این دادگاه به بررسی استدلال‌ها برای دو پرونده مربوط به الگوریتم‌های توصیه و تعدیل محتوا، هر دو بخش اصلی نحوه کار اینترنت، پرداخت. در حالی که هنوز برای چند ماه حکمی در مورد هر یک از این دو مورد نخواهیم گرفت، زمانی که دریافت کنیم، ممکن است یک معامله بسیار بزرگ باشد.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances