واکنش رئیس باشگاه رئال مادرید در مورد بازگشت رونالدو جالب است

به گزارش نشریه مارکا، از زمانی که بحث تمایل کریستیانو رونالدو به جدایی از منچستریونایتد به دلیل عدم حضور در لیگ قهرمانان اروپا مطرح شد، از باشگاه های بزرگ زیادی به عنوان مقصد بعدی او نام برده شد و دو تیم مادرید، رئال مادرید و … آنها بخشی از تیم ورزشی هستند.

با وجود اینکه این خود رونالدو بود که می خواست در سال 2018 از رئال مادرید جدا شود و به یوونتوس بپیوندد، باز هم گروه زیادی از هواداران پایتخت اسپانیا او را دوست دارند و معتقدند مدیران باشگاه می توانند فرصتی دوباره به این بازیکن بدهند. فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، اما او این را باور ندارد.

او پس از پیروزی رئال مادرید مقابل انتراخت فرانکفورت در سوپرجام اروپا، در هتل محل اقامت رئال مادرید با گروهی از هواداران روبرو شد که اتفاقا در همان هتل اقامت داشتند. این هواداران خطاب به مطبوعات گفتند: رئیس جمهور، قرارداد را با کریستیانو ببند.

برس در به هاوداران گفت «با کی قرارداد بستم؟ با رونالدو؟ از نو؟ با 38 سال سان؟!» و در حالی که لبخند می زد به راهش ادامه داد. او به این ترتیب پاسخ داد که هیچ برنامه ای برای بازگرداندن بهترین گلزن تاریخ رئال مادرید ندارد.

پس از جدایی رونالدو، رئال مادرید موفق شد قهرمان لیگ شود و چهاردهمین قهرمانی خود در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد، بنابراین مشخص است که راه بازگشت به اوج بدون این ستاره پرتغالی است.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

تماس با ما