وزارت هوانوردی کشوری UDAN 5.1 را با تمرکز بر مسیرهای هلیکوپتر راه اندازی کرد اخبار هوانوردی

پس از چهار دور موفقیت آمیز طرح اتصال منطقه ای (RCS) – Ude Desh Ka Aam Nagrik (UDAN) و با نسخه 5.0 دور پنجم در حال اجرا، وزارت هوانوردی غیرنظامی UDAN 5.1 را راه اندازی کرده است تا اتصال به مناطق دورافتاده را افزایش دهد. در بیانیه‌ای رسمی روز چهارشنبه اعلام شد که این کشور از طریق هلیکوپترها به آخرین مایل متصل خواهد شد. برای اولین بار تحت RCS-UDAN، این دور به طور خاص برای مسیرهای هلیکوپتر طراحی شده است. ویژگی‌های اصلی شامل افزایش دامنه عملیات برای اپراتورهایی است که در آن طرح اکنون مسیرهایی را که یکی از مکان‌های مبدا یا مقصد در یک منطقه اولویت‌دار است، مجاز می‌سازد.

پیش از این، هر دو نقطه باید در حوزه های اولویت قرار می گرفتند، بیانیه رسمی را بیشتر بخوانید. سقف بلیط هواپیما تا 25 درصد کاهش یافته است تا پرواز با هلیکوپتر برای مسافران مقرون به صرفه تر شود. سقف بودجه شکاف دوام (VGF) برای اپراتورها به طور قابل توجهی برای هلیکوپترهای تک موتوره و دو موتوره افزایش یافته است تا قابلیت مالی برای اجرای مسیرهای اعطا شده افزایش یابد.

“آخرین دور طرح UDAN گواهی بر دو پدیده در حال ظهور در هوانوردی غیرنظامی هند است – یکی، دموکراتیزه کردن عمیق تر سفرهای هوایی با تمرکز بر اتصال آخرین مایل. دوم، اشتهای فزاینده برای هلیکوپترها در کمک به گردشگری. نفوذ بیشتر هلیکوپتر. از طریق چنین تلاش‌هایی به رونق گردشگری، مهمان‌نوازی و در نتیجه اقتصاد محلی ما کمک می‌کند. UDAN 5.1 طلوع جدیدی را نه فقط برای هوانوردی غیرنظامی، بلکه برای مناطق دورافتاده و بدون خدمات هند، منادی می‌کند. Jyotiraditya M. Scindia، وزیر اتحادیه هوانوردی مدنی و فولاد گفت.

نسخه فعلی این طرح پس از مشاوره با همه ذینفعان از جمله اپراتورهای هلیکوپتر طراحی شده است. در حالی که هدف در نظر گرفته شده فراهم کردن اتصال آخرین مایل است، همچنین پیش بینی می شود که بخش هلیکوپتر صنعت هوانوردی غیرنظامی هند را تقویت کند.

گفتنی است تا به امروز 46 مسیر بالگردی تحت دورهای قبلی این طرح به بهره برداری از تعدادی از استان های تپه ماهور و شمال شرق عملیاتی شده است و این دور پوشش تعداد بسیار بیشتری از مسیرها را هدف قرار داده است.

بر اساس طرح UDAN مسافران از مزایای اتصال هوایی، خطوط هوایی امتیازاتی برای بهره برداری از مسیرهای منطقه ای دریافت کرده اند، و مناطق بدون خدمات از مزایای مستقیم و غیرمستقیم اتصال هوایی برای توسعه اقتصادی خود بهره مند شده اند. نسخه فعلی این طرح گام دیگری به سوی دیدگاه نخست وزیر برای اجازه دادن به مردم عادی برای سفر هوایی با کرایه های مقرون به صرفه به مقصدهای دورافتاده کشور خواهد بود. (ANI)

window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v5.0&appId=2512656768957663&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v10.0&appId=1911135012435337&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما