(ویدئو) ورود اولین هتل شناور قطر

ورود به اولین هتل شناور قطر

اولین هتل از سه هتل شناور که در طول جام جهانی پذیرای هواداران است، روز پنجشنبه وارد قطر شد. ورلد اروپا روز یکشنبه قبل از افتتاح رسمی در بندر قدیمی دوحه لنگر انداخت.

به گزارش فرارو، این کشتی تفریحی دارای 22 طبقه است که گنجایش 6700 نفر، عرض 47 متر، 2626 اتاق و مساحت کل آن 40000 متر مربع است. ورلد اروپا اولین هتل از سه هتلی است که در قطر لنگر انداخته اند و دومین هتل نیز قرار است فردا وارد شود.

عمر الجابر، مدیر اجرایی بخش اسکان در کمیته عالی گفت: کشتی یک راه حل پایدار برای میزبانی از هواداران در طول مسابقات است. نکته مهم این است که این کشتی با گاز طبیعی کار می کند و این همان چیزی است که محیط زیست را به موقع حفظ می کند.

الجابر تاکید کرد: تامین اسکان برای تماشاگران مهم است چرا که این کشتی ها پاسخگوی نیاز مردم است و همچنین هتل و ویلا برای هواداران در نظر گرفته شده است.

لطفاً توجه داشته باشید که اروپای جهانی از آخرین استانداردهای تکنولوژیکی و شیوه‌های سازگار با محیط زیست پیروی می‌کند و انتظار می‌رود که آینده کشتی‌های کروز را با تجربه‌ای سرشار از گزینه‌های سرگرمی متنوع تغییر دهد. این کشتی دارای 33 رستوران، سالن و نمایشگاه در سه مکان مختلف است.

این هتل شناور دارای فضایی برای کودکان و دارای 7 استخر است. World Europa اولین کشتی در ناوگان MSC Cruises است که از گاز طبیعی مایع استفاده می کند، که هنوز هم پاک ترین سوخت در جهان است و نقش مهمی در کاهش انتشار کربن از عملیات کشتیرانی ایفا می کند.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما