(ویدئو 16+) جوانی برای معروف شدن خود را جلوی قطار انداخت!

یک مرد جوان هندی پس از برخورد با قطار در حال حرکت انعطافی شبیه به ابرمرد از خود نشان داد و با وجود جراحاتش به طرز معجزه آسایی از این حادثه جان سالم به در برد.

بر اساس این گزارش، این حادثه در حالی رخ داد که این جوان 17 ساله که آکشای راج نیز نام دارد، در حال فیلمبرداری برای صفحه اینستاگرام خود در جاده ای نزدیک ایستگاه در جنوب هند بود.

بر اساس گزارش های محلی، این دانشجوی مهندسی به هشدارهای کارگران راهداری که در آن زمان مشغول به ساخت و ساز بودند، توجهی نکرده است. فیلم «این برخورد عجیب است» در فضای مجازی پخش شده است.

در حالی که او در امتداد خط راه آهن به سمت دوربین حرکت می کند، مشاهده می شود که از پشت با یک لوکوموتیو برخورد می کند. صدای دوست راج که با موبایلش مشغول فیلمبرداری این کلیپ است به گوش می رسد که سعی دارد به ستاره های رسانه های جمعی هشدار دهد. اما دیگر دیر شده است و قطار به او برخورد می کند و او مانند یک عروسک پارچه ای روی زمین می افتد.

در حالی که دوستش به کمک او می شتابد، این کلیپ با ایستادن راج و خونریزی از گوش هایش به پایان می رسد.

پلیس مرد جوان را به بیمارستان دولتی منتقل کرد و سپس توسط خانواده اش به مرکز خصوصی منتقل شد.

راج با وجود ضربه های متعدد به صورت و شکستگی پایش، به طور معجزه آسایی از مرگ نجات یافت.

به گفته یکی از پزشکان، این جوان از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی شده و از داخل مغزش خونریزی دارد. همچنین پا و دست وی نیز به شدت آسیب دیده است.

مقامات محلی از آن زمان تحقیقات خود را در مورد این حادثه آغاز کرده اند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم