چگونه از حساب اینستاگرام خود در دستگاه های دیگر خارج شویم؟

فرارو-آیا اخیراً از طریق تلفن همراه یا رایانه شخصی وارد اکانت اینستاگرام شخص دیگری شده اید و فرصت خروج از سیستم را نداشته اید؟ در چنین شرایطی اینستاگرام راهی برای خروج از اکانت اینستاگرام در اختیار شما قرار داده است.

لطفا فرار کنید تنها با چند مرحله ساده می توانید حساب اینستاگرام خود را در برابر خطرات محافظت کنید. این قابلیت در دو نسخه موبایل و دسکتاپ اینستاگرام موجود است. در این مقاله نحوه انجام این کار را به شما آموزش می دهیم.

فعالیت ورود به اینستاگرام چیست؟
فعالیت لاگین راهی برای شناسایی تمام دستگاه هایی است که در گذشته برای ورود به حساب اینستاگرام شما استفاده شده اند. این ویژگی تاریخچه ورود به اینستاگرام شما را ثبت می کند و همچنین گزینه ای برای خروج از فعالیت های مشکوک ارائه می دهد. برای اطمینان از حداکثر امنیت در برابر حساب اینستاگرام خود، همیشه می توانید فعالیت ورود خود را بررسی کنید و هرگونه دسترسی ناشناس را مستقیماً از تلفن همراه خود لغو کنید.

نحوه حذف فعالیت ورود از طریق تلفن همراه

1- ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی هوشمند خود باز کنید.
2- روی تب پروفایل خود در گوشه پایین کلیک راست کنید.
3- حالا منوی همبرگر (سه خط) را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید.
4- از این منو گزینه Settings را انتخاب کنید.
5- در مرحله بعد گزینه Security را انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه Login Activity ضربه بزنید.

اینستاگرام
6- در این قسمت می توانید تمامی دستگاه هایی که با آنها وارد حساب کاربری کرده اید به همراه تاریخ و مکان تقریبی را مشاهده کنید. برای دسترسی سریعتر به این بخش، می توانید با استفاده از نوار جستجو در بالای تنظیمات، آن را جستجو کنید.
7- برای خروج یا حذف دسترسی به اکانت از این دستگاه ها، دکمه 3 نقطه متصل به هر دستگاه را انتخاب کرده و روی Log out کلیک کنید.

اینستاگرام

نحوه بررسی فعالیت ورود به سیستم در اینستاگرام در نسخه دسکتاپ
کاربران اینستاگرام همچنین می توانند فعالیت ورود خود را از طریق نسخه دسکتاپ اینستاگرام بررسی کنند. این قابلیت در مواقعی که گوشی شما گم یا دزدیده شود مفید خواهد بود. در چنین مواردی، مالک حساب باید بلافاصله قبل از اینکه کسی سعی کند به حساب اینستاگرام دسترسی پیدا کند، ورودهای موجود را لغو کند.
1- از طریق دسکتاپ وارد instagram.com شوید و سپس وارد حساب کاربری خود شوید.
2- سپس روی تب پروفایل در گوشه بالا کلیک راست کنید.
3- در منوی باز شده گزینه Settings را انتخاب کنید.
4- از این لیست Login Activity را انتخاب کنید.

اینستاگرام
5- در این قسمت می توانید تمامی دستگاه هایی که با آنها وارد اکانت اینستاگرام خود شده اید را به همراه تاریخ و مکان تقریبی مشاهده کنید.
6- دستگاهی را که می خواهید از حساب خود حذف کنید با کلیک بر روی فلش زیر انتخاب کنید.
7- سپس بر روی Logout ضربه بزنید.

اینستاگرام

منبع: 91mobiles


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم