چگونه قفل کتابی را بدون کلید باز کنیم؟ فروشگاه اینترنتی علمایی

در صورتی که کلید خود را گم کرده اید و قفل با کیفیت را دارید می توانید از کلیدسازی شبانه روزی تهران کلید کمک بخواهید. شما برای استفاده از قفل های کتابی باید کلید یدک داشته باشید که در صورت گم کردن آن به مشل برنخورید. موضوع مهمی که وجود خرید پیستوله رنگ پاش دارد این است که آیا قفل های کتابی را می توانیم بدون داشتن کلیدشان باز کنیم؟ در سایت های مختلف باز کردن این قفل ها را مواردی مانند استفاده از میخ، سوزن ته گرد، حرارت و … نشان داده است که تا حدودی می توان گفت که انجام آن ها صحت دارند.

2.وزن قفل های کتابی خریداری شده باید سنگین باشد و هیچ خط، خش و حفره ای در سطح قفل وجود نداشته باشد. ما به شما سه نوع خرید ابزار معرفی می‌کنیم که در مقابل روش‌های مختلف سرقت، امنیت قابل قبولی دارند که شامل قفل کتابی نرمال، کامپیوتری، چهارپر می‌باشد. روش‌های مختلفی در شبکه‌های مجازی همانند استفاده از میخ، سنجاق قفلی، سوزن ته‌گرد، چک کش، حرارت و… اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان خریدار محصول ثبت خواهد شد. در این روش مانند روش قبلی باید آچاری را به مغزی وارد کرده و بچرخانیم و سپس با استفاده از چنگک بوگاتایی به مغزی وارد کرده که باعث می شود که پین ها از هم جدا شده و توپی چرخش را به راحتی پیدا کند.

قفل کتابی 041 گیرا – Gira

خرید چکش انواع مختلفی دارد که بسته به نوع مصرف تفاوت هایی در
اندازه ، وزن و امنیت پیدا می کند.قفل کتابی چند نوع دارد که کلیدی ، رمز دار اند. و کلید این نوع قفل ها  کامپیوتری اند  تا امنیت بیشتری را به ارمغان بیاورند. قفل کتابی دو شیار مهدی،محصولی کاملاً ایرانی میباشد که در مجموعه تولیدی قفل سازی مهدی تولید شده است. در ادامه این مطلب قصد داریم به بررسی یکی از پر ایمن ترین قفل های کتابی در خانواده دو شیار بپردازیم تا شما خرید آگاهانه ای را با ما تجربه کنید. با پیشرفت تکنولوژی در صنعت و تجهیزات قفل و ایمنی، قفل های کتابی پیشرفت بسیار چشمگیری داشته اند تا حدی که در دنیای امروز تنوع بسیار بالایی در مدل های قفل کتابی وجود دارد. زمانی که می خواهید قفل کتابی خریداری کنید باید چند نکته مهم را مدنظر قرار دهید تا بتوانید با بودجه مناسب قفلی کاربردی انتخاب کنید.

قفل کتابی

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما