چگونه مک کارتی حق را در قبض سقف بدهی راضی نگه داشت

واشنگتن – کوین مک کارتی، رئیس‌جمهور مجلس نمایندگان آمریکا، اولین آزمون مهم خود را در این هفته به سختی پشت سر گذاشت، زمانی که آرای اکثریت ناچیز خود را از طریق طرحی برای گره زدن افزایش سقف بدهی به کاهش هزینه‌ها در تلاش برای مجبور کردن رئیس جمهور بایدن به مذاکره بر سر جلوگیری از نکول فاجعه‌بار به دست آورد. .

این یک پیروزی حداقلی در یک لایحه محکوم به فنا بود، اما منعکس کننده این بود که چگونه آقای. مک کارتی، جمهوری‌خواه کالیفرنیا که با ارائه خدمات به جناح راست به سمت موقعیت خود رسید، – در حال حاضر – بر جناح فوق محافظه‌کار حزب خود پیروز شده است.

حالا قسمت سخت فرا می رسد.

جمع کردن جمهوری خواهان حول طرحی که وعده داده بود قدرت مذاکره او را در برابر آقای ترامپ تقویت می کند. بایدن، آقای مک کارتی باید جناح راست حزب خود را راضی نگه دارد زیرا او به دنبال مذاکره برای یک توافق مالی با کاخ سفید است که تقریباً به طور قطع محافظه کارانه تر از لایحه ای است که مجلس در روز چهارشنبه تصویب کرد.

آقای. مک کارتی در این هفته با انجام آنچه در طول رقابت طولانی مدت خود برای ریاست مجلس وعده داده بود، موفق شد: قدرت بخشیدن به محافظه کارترین قانونگذاران در کنفرانس خود، همان کسانی که تلاش برای جلوگیری از انتخاب او در ژانویه را رهبری کردند.

با آقا سر میز بودند. مک کارتی و متحدانش هفته ها برای استراتژی در مورد قانون محدودیت بدهی. هنگامی که برخی از همکارانش در مورد این لایحه تردید داشتند، چیپ روی، نماینده تگزاس، یکی از رهبران گروه جمهوری خواهان مخالف آقای. مک کارتی به عنوان سخنران، ساعاتی قبل از رای گیری در یک جلسه پشت درهای بسته برخاست و از آنها خواست تا از آن حمایت کنند.

آقای. مک کارتی ممکن است برای تصویب قانونی نیاز داشته باشد که برای تصویب قانونی که به جایی نرسد، نیاز داشته باشد، اما توانایی او در کنار هم نگه داشتن اعضای خود – از جمله درخواست رای “آری” از اعضای جناح راست که با افتخار می بالیدند که قبلا هرگز رای نداده اند. افزایش سقف بدهی – به یک دستاورد قابل توجه، اگر چه نمادین، تبدیل شد.

این چرخش توسط استراتژی رهبری کاملاً هویج و بدون چوب او در خواستگاری و ارتقای قانونگذاران با نفوذ و محافظه کار تقویت شد. پس از مطالعه پیشینیان بدبخت خود، سخنرانان پل دی. رایان و جان آ. بونر، آقای. مک کارتی به این نتیجه رسیده است که عیب مهلک آنها باعث بیگانگی غیرضروری جناح راست شده است که سپس شغل خود را بدبخت کرده است.

حالا خودش را در تقابل با آنها تعریف می کند.

فردی آشنا با آقای تفکر مک کارتی استراتژی خود را با اپیزودی از “Seinfeld” مقایسه کرد که در آن جورج کوستانزا تصمیم می گیرد برخلاف غرایز و روال خود عمل کند. هر چه آقای بونر این کار را کرد، آن شخص گفت، آقای. مک کارتی برعکس عمل می کند.

در سال 2011، زمانی که او با نقض سقف بدهی مواجه بود و جمهوری خواهان محافظه کار از افزایش سقف خودداری می کردند. بونر به دنبال کنار گذاشتن جناح راست تندرو کنفرانس خود و مذاکره با رئیس جمهور باراک اوباما برای جلوگیری از نکول فاجعه بار بود. در عوض، اعضای راست‌گرای او او را عذاب می‌دادند.

آقای. مک کارتی برعکس عمل کرده است و از همان ابتدا به راست امتیاز داده است. این یک استراتژی است که خطرات قابل توجهی را به همراه دارد. برخی از همین امتیازات آقای اگر مک‌کارتی که برای رئیس‌جمهور شدنش ناراضی باشد، می‌تواند علیه او مورد استفاده قرار گیرد. بایدن

آقای. مک کارتی با تمرکززدایی از قدرت بالاترین پست و قدرت بخشیدن به جناح های حزب موافقت کرد، از جمله اجازه دادن به یک قانونگذار برای برکناری او از سمت رئیس مجلس و قرار دادن یک بلوک انتقادی از قانونگذاران راستگرا در کمیته بانفوذی که دیکته می کند کدام لوایح دریافت شود. رای گیری در صحن مجلس

اما در حال حاضر، اعضای کلیدی محافظه کار بلوک استدلال می کنند، آنها پایه و اساس تنش زدایی را ایجاد کرده اند که تعداد کمی از ناظران انتظار داشتند.

توماس ماسی نماینده کنتاکی گفت: «کوین قرار نبود بدون اجازه سه نفر از ما در کمیته قوانین، سخنران شود. اما اکنون متوجه شده ام که فکر نمی کنم او می توانست بدون سه نفر سخنران بماند. از ما در کمیته قوانین.”

آقای “اگر در بیرون بودم.” ماسی گفت: “فکر نمی‌کنم رای خود را به این تلاش وام بدهم.”

شب قبل از آقای مک کارتی از قانون محدودیت بدهی رونمایی کرد، او کارکنان خود را فرستاد تا متن لایحه را به قانونگذاران با نفوذ جناح های ایدئولوژیک حزب، از جمله نمایندگان اسکات پری از پنسیلوانیا، رئیس انجمن آزادی، و داستی جانسون از داکوتای جنوبی، رئیس، نشان دهد. از حزب مین استریت، گروهی از محافظه کاران جریان اصلی. آقای. تیم مک کارتی لایحه را خط به خط قانونگذاران را بررسی کردند.

این به جلوگیری از شورش یک بلوک سازمان یافته محافظه کاران کمک کرد.

“من معتقدم که این یک صورتحساب کاملاً محکم است که همه چیزهایی را که من دوست داشتم به دست نیاورده است.” روی گفت. همه چیزهایی را که برخی دیگر از همکاران من در حوزه‌های ایدئولوژیک مختلف دوست داشتند به دست نیاوردم، اما این روند کار می‌کند.»

راسل تی ووت، مدیر سابق بودجه دولت ترامپ که اکنون مرکز راستگرای تندرو برای تجدید آمریکا را رهبری می کند و به رهبری مخالفان با آقای ترامپ کمک کرد. سخنران مک کارتی، استدلال می‌کرد که این نتیجه طبیعی چیزی است که او «دولت ائتلافی» می‌خواند. امتیازات مک کارتی ایجاد شد.

“بیشتر از 20 نفر متوجه این توافقنامه تقسیم قدرت پس از قدرت هستند، آنها اکنون خود را اداره می کنند، و شما تصمیمات متفاوتی می گیرید زمانی که در واقع مجبور هستید کل کنفرانس خود را همراه داشته باشید.” ووت گفت. “شما از سمت راست حکومت می کنید، اما وقتی فشار می آید، باید چیزی را بیرون بیاورید که می تواند بگذرد، و فکر می کنم این هفته را دیدید.”

آقای. مک کارتی همچنین با توجه به حاشیه کنترل ناچیزی که در مجلس دارد و تعداد زیادی قانونگذار جناح راست در صفوف او انتخاب چندانی نداشت، پویایی که در طول نبرد او برای شغلش به طرز دردناکی آشکار شد.

«این چند نفر از همسفران غیرمحتمل را مجبور کرد که با هم وارد اتاق شوند. گرت گریوز، نماینده لوئیزیانا، یکی از متحدان کلیدی رهبری که به آقای دکتر کمک کرده است، گفت: “مردم را مجبور کرد که یکدیگر را بشناسند.” مک کارتی هم برای رئیس مجلس و هم برای تصویب لایحه محدودیت بدهی آرا را به دست آورد.

آقای. مک کارتی برخی از این تاکتیک ها را در سال 2011، زمانی که به عنوان آقای دکتر خدمت می کرد، تقویت کرد. شلاق بونر در مذاکرات سقف بدهی. او نبض دانشجویان ناآرام تی پارتی را در مذاکرات در جلسات به اصطلاح گوش دادن شروع کرد که تام اِمر نماینده مینه‌سوتا اوایل سال جاری دوباره احیا کرد.

در آن زمان، نفوذ گروه‌های راست‌گرای بیرونی افزایش یافت. رهبران آنها، به‌ویژه در هریتیج اکشن، بازوی لابی‌گری بنیاد هریتیج، قانون‌گذاران را تشویق کردند تا آقای اکشن را به چالش بکشند. بونر در هر نوبت.

می توانست همین مسیر را برای آقا پیش برود. مک کارتی در عوض، زمانی که آقای مک کارتی از لایحه محدودیت بدهی جمهوری خواهان مجلس نمایندگان رونمایی کرد، او محافظه کاران کلیدی در کنفرانس خود داشت که آن را ستایش می کردند و گروه های بیرونی برای تصویب آن اعتراض می کردند. هریتیج اکشن اعلام کرد که قانون‌گذارانی را که به این لایحه در مورد سیستم رتبه‌بندی عمومی خود رای منفی دهند، مجازات خواهد کرد.

آقای. ماسی به نوشتن معیاری کمک کرد که در نهایت منجر به آقای. بونر استعفا داد او یک نسخه قاب شده و به دیوار دفترش در واشنگتن آویخته است، و در هفته‌های اخیر تلاش کرده است تا نارضایتی‌ها را با صدای بلند بخواند تا تاکید کند که زمان چقدر تغییر کرده است.

او سپس نوشت: مجلس، “نیازمند خدمت سخنرانى است که بدون تحمیل اراده خود بر هیچ یک از اعضا، تلاش کند تا روندى منظم و فراگیر را دنبال کند.”

من قبلاً سوار هواپیما می‌شدم، به DC پرواز می‌کردم، در مورد نام‌گذاری اداره پست رأی می‌دادم و منتظر جلسه کمیته قوانین بودم تا نگاهی اجمالی به آنچه ممکن است رخ دهد، ببینم. ماسی گفت. و سپس، تنها روز بعد در کنفرانس، متوجه شدم که در آن هفته چه کار خواهم کرد.

در حال حاضر، او یک صندلی در پانل است.

این که آیا صلح می تواند در ماه های آینده ادامه یابد یا خیر، یک سوال باز است. کن باک، نماینده کلرادو، یکی از چهار جمهوری خواه که با لایحه بدهی مخالف بودند، خاطرنشان کرد که حتی تصویب یک لایحه به جایی نرسیده است. مک کارتی گفت.

آقای “قرار است سخت تر شود.” باک گفت. اگر یک سازش از طریق مذاکره به میان آید، “رای بسیار سختی برای مردم خواهد بود.”

جاناتان سوان گزارش کمک کرد

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما