کارنامه خیز یک استکللی بریا بریادن فرهاد مجیدی

در حالی که به نظر می رسید رکورد 30 بازی بدون شکست فرهاد مجیدی در سال های استقلال دست نخورده بماند اما چند ماه بیشتر دوام نیاورد.

تیم فوتبال استقلال ملاثانی در هفته دهم این رقابت ها در هفته دهم به تساوی بدون گل مقابل شهر همدان رضایت داد.

استقلال ملاثانی در 10 هفته اخیر لیگ دسته اول شکست نخورده و 5 برد و 5 تساوی کسب کرده است و شاگردان ابراهیم دچار مشکل شده اند و 20 هفته پایانی فصل نیز تا امشب 30 بازی بدون شکست (12) بدون شکست بوده است. برد و 18 تساوی) برای این تیم با رکورد استثنایی فرهاد مجیدی که فصل گذشته با استقلال به دست آورده بود برابری می کند.

فرهاد مجیدی سرمربی فصل گذشته استقلال علاوه بر اینکه بعد از 9 سال آبی های پایتخت را به قهرمانی لیگ برتر رساند، رکورد خاصی را نیز به نام خود ثبت کرد که در هر 30 بازی شکستی را تجربه نکرد و قهرمانی را به ارمغان آورد. به آبی ها بدون شکست. .

جالب است که رکورد استقلال و مجیدی در همان 30 بازی باقی ماند. آخرین باخت استقلال و مجیدی به هفته آخر لیگ بیستم (دو فصل پیش) برمی گردد که مقابل سپاهان قرار گرفت و مجیدی بازی را به نویدکیا و شاگردانش واگذار کرد. این تیم در هفته اول لیگ، البطحیه را شکست داد. استقلال بدون فرهاد نتوانست رکورد خود را افزایش دهد و در اولین بازی فصل جدید با هدایت ساپینتو مقابل سپاهان در آزادی شکست خورد.

حالا ابراهیم اشکش حمله کرد و با استقلال ملاثانی به این رکورد رسید و 30 بازی بدون شکست را ثبت کرد.

این تیم و سرمربی اش آماده میزبانی هفته آینده فجر سپاسی هستند و باید دید در صورت ادامه این رکورد هفته آینده به عدد 31 می رسد تا آن را از آن خود کنند یا استقلال ملاثانی مانند استقلال تهران در عدد 30

منبع: خبرگزاری ایلنا


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم