کی درد تا کی کی کی کی کی کی کی کی کی کی کی کی ک

باشگاه خبرنگاران نوشت: در چند روز اخیر شاهد مشکلات دسترسی به اینترنت و ادامه فیلترینگ شبکه های مجازی خارجی به ویژه اینستاگرام بودیم. اینترنت و فیلترینگ چقدر دوام دارد؟

با توجه به اغتشاشات اخیر و سوء استفاده اغتشاشگران از شبکه های اجتماعی، محدودیت هایی در اینترنت و دسترسی کاربران به این شبکه ها ایجاد شده است که آسیب های زیادی به کسب و کارهای اینترنتی وارد کرده است.

در چند روز اخیر به دلیل آشفتگی اوضاع و ایجاد برخی ناآرامی ها در نقاط مختلف کشور، شاهد اختلال در دسترسی به اینترنت و ادامه فیلترینگ شبکه های مجازی خارجی به ویژه اینستاگرام بوده ایم. به گفته فعالان کسب و کار، اختلالات مجازی اخیر باعث افت شدید بازار کسب و کار اینترنتی شده است.

بر اساس گزارش سال گذشته مرکز آمار ایران، معادل 11 میلیون نفر از طریق شبکه های مجازی تجارت وارد می کنند. به طوری که حدود 9 میلیون نفر یعنی 83 درصد از طریق اینستاگرام کسب درآمد می کنند.

خانم جعفری یکی از فروشندگان شبکه های اجتماعی (اینستاگرام) می گوید: متاسفانه حدود 10 روز است که دسترسی به شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام قطع شده است و در این چند روز متحمل مشکلات زیادی شده ایم. خسارت. अगा है अग व व؟ من به عنوان فروشنده لباس در اینستاگرام از 20 تا 30 میلیون در شرایط فعلی متضرر شده ام و با شرایط موجود باید هزینه خیاط و کوتاهی مو و … را از جیب خودم پرداخت کنم که شرایط را برایم سخت کرده است. من

خسارت صددرصدی به تجار به دلیل ناآرامی ها و ناآرامی های اخیر

رضا الفت نسب یکی از اعضای هیئت مدیره انجمن کسب و کارهای مجازی می گوید: توسعه کسب و کار و فعالیت های اقتصادی نیازمند فضایی امن و آرام است. تاجران کوچکی که در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند، از این اختلالات و اینترنت ناپایدار و کند به شدت آسیب خواهند دید. معلوم نیست در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

و ادامه داد: تجار بزرگ نیز به شبکه های اجتماعی متصل هستند. تعدادی از مشتریان خود را در آنجا پیدا می کنند. تجار بزرگ در شبکه‌های اجتماعی بازاریابی می‌کنند و برای گسترش فعالیت‌های خود در این پلتفرم‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌اند، بنابراین اگر این مزاحمت‌ها ادامه پیدا کند، ضررهای زیادی متحمل خواهند شد.

کی درد تا کی کی کی کی کی کی کی کی کی کی کی کی ک

احمد واحدی وزیر کیشور می گوید: در رویدادهای اخیر برخی از شبکه های مجازی با هم درگیر شدند و اغتشاشات را سازماندهی کردند. اکثر اغتشاشات در این فضای مجازی آموزش داده می شد و از روش هایی برای پنهان شدن از اینترنت استفاده می کردند.

وی گفت: برخی از این شبکه های مجازی تصاویری را منتشر می کنند که برخی از آنها واقعی نیست و سعی در ایجاد انگیزه و آموزش به مردم دارند. طبیعی است در چنین شرایطی برای حفظ امنیت، نظم عمومی، آرامش و حقوق شهروندی مردم، محدودیت‌هایی اعمال می‌کنیم تا نتوانند اغتشاشات را از شبکه‌های مجازی مستقیم کنند.

به گفته وزیر کیشور، محدودیت های اینترنت تا پایان اختلال ادامه خواهد داشت. به گفته اغتشاشگران، چنین محدودیت هایی برای اقدامات اعمال می شود و هرگاه دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی قانع شوند که دیگر چنین موضوعی وجود ندارد، این محدودیت ها برداشته می شود.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبردانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances
تماس با ما