یک سرور مجازی خوب…

برای ایجاد سرورهای مجازی، به لیست بهترین محصولات سرور مجازی سازی در زیر نگاه کنید. مانند سرورهای فیزیکی، سرورهای مجازی را می توان بارگذاری متعادل کرد. این بیشتر شبیه یک مقصد، یک ابزار فنی، یک صحنه فرهنگی یا هر سه است: مکانی که در آن بچه‌ها ماشین‌های پیچیده را مهندسی می‌کنند، از فرارهایشان فیلم می‌گیرند که در یوتیوب پست می‌کنند، هنر می‌سازند و سرورها را راه‌اندازی می‌کنند، نسخه‌های آنلاین بازی که در آن آنها می توانند با دوستان خود بنشینند. مزیت دیگر میزان اطلاعاتی است که می توانید به مشتریان ارائه دهید. برخی از سیستم ها عملکردی نزدیک به بسته های CMS ارائه می دهند. به عنوان مثال، ارسال ایمیل به مشتریان برای تشکر از فروش، تبلیغات چانه زنی یا ارائه کوپن، و ارائه سایر امتیازات وفاداری.

در پایان، یک سیستم POS خوب شما را قادر می سازد تا به راحتی فروش انجام دهید، فروش را ردیابی کنید، و توانایی خود را برای جذب مشتریان بیشتر، که به نیازهای خاص شما بستگی دارد، افزایش دهید. تجزیه و تحلیل به کسب و کارها امکان می دهد ببینند چه محصولاتی چه زمانی و به چه کسانی می فروشند. این ما را قادر می‌سازد چندین سرور را روی یک میزبان فیزیکی واحد اجرا کنیم و منابع را به طور مؤثرتری به اشتراک بگذاریم تا هزینه‌های برق و خنک‌کننده مرتبط با یک مرکز داده سنتی را کاهش دهیم. این به توانایی انتقال عملکرد POS به خارج از پشت ایستگاه صندوق پول و در دستان کارمندان سرگردان برای تراکنش‌های تجاری سریع‌تر و مشتری محورتر اشاره دارد. یکی از اهداف این مطالعه بررسی این موضوع بود که چگونه توسعه‌دهندگان ماهر ممکن است آژانسی داشته باشند تا ویژگی‌های پلتفرمی را که با آنها مخالف هستند، به چالش بکشند، نه صرفاً انصراف یا پیشنهاد جایگزین‌های کاملاً مجزا. اکوسیستم برنامه Windows Runtime به پلتفرم ویندوز جهانی (UWP) بازنگری شد.

شما باید بتوانید بارکدهایی را برای هر کالایی که قبلاً دارای کد محصول جهانی (UPC) نیستند چاپ کنید تا بتوانید آنها را در حین فروش اسکن کنید. با این حال، اگر از صفر شروع می کنید، سیستم POS که یک سرویس همه کاره را ارائه می دهد می تواند بسیار راحت باشد. سیستم POS شما باید بتواند کارمندان شما را به داخل و خارج ساعت کند و بسته به وضعیت کارمندان سطوح مختلفی از امنیت را ارائه دهد. استفاده از بیومتریک و رمزگذاری در حال تبدیل شدن به یک هنجار با نیاز به افزایش امنیت برای داده ها است. سیستم های رمزگذاری در حال پرواز به ویژه در این زمینه مفید هستند، زیرا می توانند مقادیر زیادی از داده ها را به صورت شفاف رمزگذاری کنند. نیمی دیگر شامل این است که آیا این پیاده سازی مشتریان شما را آزار می دهد یا خشنود می کند و همچنین اینکه آیا به تلاش های مطابقت با استاندارد امنیت داده صنعت کارت پرداخت (PCI DSS) کمک می کند یا خیر. و در حالی که نیمه نرم افزاری معادله سیستم POS احتمالاً از همه مهمتر است، به خصوص در راه حل های مبتنی بر ابر، بسیاری از مشاغل خرده فروشی همچنان به یک نیمه سخت افزاری نیاز دارند. اطمینان از اینکه کاندیدای سیستم POS شما می‌تواند این سیستم‌های نوظهور جدید را مدیریت کند، تنها نیمی از معادله است.

در نهایت، برای یک سیستم POS برای جمع آوری اطلاعات مشتری که می تواند برای برنامه های وفاداری و سایر استراتژی های تبلیغاتی استفاده شود، مفید است. هنگامی که اقلام فروخته می شوند، یک سیستم POS می تواند شما را از قبل مطلع کند تا بتوانید دوباره انبار کنید. شما می توانید سرورهای اختصاصی را در داخل یا خارج از سایت اجرا کنید. اکثر سیستم‌های POS مدرن بر روی تبلت‌های عمومی موجود مانند Apple iPad (در آمازون) (در یک پنجره جدید باز می‌شود) یا Microsoft Surface Pro اجرا می‌شوند. تا ماه مه 2018، یک نظرسنجی نشان داد که دو سوم آمریکایی‌ها چیزی از آمازون خریده‌اند (92 درصد از کسانی که هر چیزی را آنلاین خریده‌اند)، با 40 درصد از خریداران آنلاین حداقل یک‌بار در ماه چیزی از آمازون می‌خرند. دسترسی ممکن است با امنیت رایانه، یعنی فناوری‌های احراز هویت و رمزگذاری، بسته به نیاز، باشد.

موتورهای جستجو از "عنکبوت" یا "خزنده" برای دسترسی به وب سایت شما استفاده می کنند. Hostwinds یک انتخاب جذاب برای طیف گسترده ای از مشتریان است، زیرا مجموع رم VPS بالای آن به 96 گیگابایت می رسد. در نتیجه، سرور شما می‌تواند از ترافیک وب‌سایت سنگین پشتیبانی کند و بسیار کارآمدتر از مقدار RAM کمتر عمل کند. قابلیت همکاری با Volume Shadow Copy Service با ادغام با Volume Shadow Services، Virtual Server اکنون از فناوری استاندارد صنعت Microsoft Volume Shadow Service پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید یک عکس فوری از میزبان سرور مجازی بگیرید و مطمئن شوید که عکس های فوری ثابتی از ماشین های مجازی نیز ایجاد می کنید. مانیفست همچنین به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که جهت گیری پیش فرض را برای برنامه وب خود اعلام کنند و همچنین امکان تنظیم حالت نمایش برای برنامه (مثلاً در تمام صفحه) را فراهم می کند. یک سرور مجازی به نام سرور، که میزبان همه ماژول های وب تعریف شده توسط کاربر است. و برای تأکید بر کنترل افراد بر حضور آنلاین خود، می‌توان پیام‌ها را بین افراد مبادله کرد، حتی اگر از نرم‌افزارها یا میزبان‌های وب متفاوتی از یکدیگر استفاده کنند.

Tanoshi – مانگاخوان وب خود میزبان با پسوند. اینها برای متقاعد کردن کاربران ناآگاه به بازدید از وب سایتی غیر از آنچه در نظر گرفته شده است، یا باز کردن ایمیلی که در واقع از آدرس نشان داده شده (یا ظاهراً نشان داده شده) نیست، طراحی شده اند. این مکانیسم‌های انعطاف‌پذیر حفاظت از داده‌ها، اصل طراحی Scality را برای رسیدگی به طیف وسیعی (۸۰ درصد) از حجم کاری ذخیره‌سازی و اندازه‌های داده پیاده‌سازی می‌کنند. به عنوان مثال، Hostwinds-انتخاب ویراستاران PCMag برای میزبانی VPS- ایمیل، دامنه ها و انتقال ماهانه داده نامحدود را ارائه می دهد. کسب و کارها می توانند انتظار داشته باشند که سیستم POS آنها بتواند موارد را زیر گروه بندی کند. به عنوان مثال، باید به شما بگوید که آیا قفس پرنده آبی رنگ نیست اما هنوز سه قفس قرمز دارید. وب سایت مشاوره و مقایسه تجاری Utility Bidder فهرستی از مراحلی را که کسب و کارهای کوچک می توانند برای کاهش قبض انرژی خود انجام دهند، تهیه کرده است. اگر در حال راه‌اندازی یک کسب‌وکار خرده‌فروشی کوچک هستید، می‌تواند ویژگی مهمی باشد که باید در نظر بگیرید. سیستم‌هایی مانند Square Point of Sale به دلیل ارائه دانگل‌های کوچکی که به تبلت متصل می‌شوند و به شما امکان می‌دهند کارت‌های اعتباری را در حال حرکت بکشید، معروف هستند. این روند حتی به راه‌اندازی معمول سیستم POS، از جمله تمرکز بیشتر بر اتصال بی‌سیم، امنیت و پشتیبانی از نقاط پایانی تبلت یا حتی گوشی‌های هوشمند، حوزه‌های جدیدی از اهمیت را می‌افزاید.

آیا آزمایش شما به طرز فاجعه‌باری شکست خورده و سیستم عامل اطراف آن را منجمد کرده است؟ اگر سیستم در ابتدای دوره پرمشغله شما از کار بیفتد، پس چقدر راحت می توانید یک نفر را با تلفن همراه کنید؟ در حالی که همه این داده‌ها مطمئناً ارزشمند هستند، تجمیع آن‌ها در یک مکان مرکزی، به‌ویژه اگر چندین مکان خرده‌فروشی داشته باشید، نه تنها می‌تواند پیچیده باشد، بلکه اطلاعات شخصی زیادی را در اینترنت باز به خطر می‌اندازد. گاهی اوقات می‌توان دستگاه POS دسکتاپ را برگرداند تا مشتری بتواند روی صفحه ثبت نام کند یا اطلاعات تماس را وارد کند. شما می خواهید بتوانید به فروش خود ادامه دهید حتی اگر سیستم POS شما به طور موقت با دفتر پشتی شما تماس نداشته باشد. کالین فانینگ، یکی از اعضای موزه هنر فیلادلفیا، اشاره می کند که فیلسوفان اروپایی مدت هاست که بازی های مبتنی بر بلوک را به عنوان شکلی از بازی "خوب" که تفکر انتزاعی را پرورش می دهد، تبلیغ کرده اند. البته قبلاً بازی های پرفروشی وجود داشته است. بیش از 100 میلیون بازیکن ثبت نام کرده اند و اکنون پس از تتریس و Wii Sports، سومین بازی ویدیویی پرفروش تاریخ است.

معلم هنر من همیشه می گوید: "هیچ بازی خلاقیتی ندارد، مگر افرادی که آنها را خلق می کنند." اما او گفت: "تنها استثنایی که برای آن دارم Minecraft است." او به سمت خروجی پیچ و خم شناور شد، جایی که علامتی برای بازماندگان نصب کرده بود: سفر مهمتر از آنچه در پایان به دست می آورید. سیستم‌های POS قوی امروزی بیش از پرداخت‌ها هستند. در این راستا، یکی از محبوب ترین روندها در سیستم های POS امروزی، تحرک است. مزیت سیستم های مبتنی بر تبلت در تحرک آنهاست. سیستم‌های POS به گونه‌ای ساخته شده‌اند که تا حد امکان کارکرد ساده‌ای داشته باشند و اکثر آنها چنین هستند. Screaming Liquid Tiger – اسکریپت ساده برای تولید خودکار فیدهای معتبر RSS و Atom از لیستی از فایل های رسانه ای در همان پوشه.

در فروشگاه های مین فریم معمول است که با پایگاه های داده و فایل های عظیم سروکار داشته باشند. Minecraft شامل یک انبار از موجودات مجازی است که بازیکنان می توانند برخی از آنها را بکشند و بخورند (یا اگر حیوانات خانگی می خواهند رام کنند). از زمان انتشار هفت سال پیش، Minecraft به یک حس جهانی تبدیل شده است و نسلی از کودکان را مجذوب خود کرده است. در اواخر دهه 70 و 80، ورود رایانه‌های شخصی مانند Commodore 64 باعث شد اولین نسل از بچه‌هایی که به محاسبات مسلط بودند، ظهور کنند. نسل Minecraft چه خواهد شد؟جایی که شرکت‌هایی مانند اپل، مایکروسافت و گوگل می‌خواهند رایانه‌های ما به راحتی قابل دست‌کاری باشد – طراحی رابط‌های نقطه و کلیک با این فرض که بهتر است از کاربر معمولی پنهان کنیم که کامپیوتر چگونه کار می‌کند – Minecraft بچه‌ها را تشویق می‌کند که زیر پوشش قرار بگیرند. چیزها را بشکنید، آنها را تعمیر کنید و mooshroom ها را به مولدهای اعداد تصادفی تبدیل کنید.

در زمانی که حتی رئیس‌جمهور از بچه‌ها می‌خواهد کدنویسی را یاد بگیرند، Minecraft به دروازه‌ای مخفیانه برای مبانی و لذت‌های علوم رایانه تبدیل شده است. جردن یک کودک 11 ساله با عینک های شاخدار تیره، طرفدار Minecraft است، بازی رایانه ای که در آن چیزهایی را از بلوک های مجازی می سازید، از برج های گیج کننده گرفته تا کل شهرها. جردن موانع مختلفی ایجاد کرد، از جمله سیل آب و دیوارهایی که به سبک ایندیانا جونز به سمت داخل فرو ریختند. به عنوان مثال، سرورهای z900، z990، System z9 و System z10 به طور مؤثر دستورالعمل‌های نتیجه‌گرا را دو بار اجرا می‌کنند، نتایج را مقایسه می‌کنند، بین هر تفاوتی داوری می‌کنند (از طریق امتحان مجدد دستورالعمل و جداسازی شکست)، سپس بارهای کاری «در حال پرواز» را به پردازنده‌های کارآمد منتقل می‌کنند. قطعات یدکی، بدون هیچ تاثیری بر سیستم عامل ها، برنامه ها یا کاربران. درایو متمایز فایلی است که تفاوت‌های موجود بین یک هارد دیسک مجازی فقط خواندنی و وضعیت فعلی ماشین مجازی را مشخص می‌کند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم