4 نکته فوق العاده مفید برای بهبود پهپاد سمپاش

اکثر مدل‌های پهپاد اسپری با Real Time Kinematics (RTK) سازگار هستند، که دقت موقعیت مکانی را در سطح سانتی‌متر در طول پرواز ارائه می‌دهد. قطرات اسپری با سرعت چرخش یک فنجان تولید می شوند که اجازه می دهد تا مخلوط اسپری با فشار بسیار کم ساطع شود. سرعت بهینه استفاده برای اکثر پهپادهای اسپری چند روتور حدود 13 مایل در ساعت است. پهپادها به طور قابل توجهی خطر آلوده شدن اپلیکاتورها به آفت کش ها را کاهش می دهند، به ویژه آنهایی که از سمپاش کوله پشتی استفاده می کنند. سمپاش کوله پشتی یک غبار ریز از مایع را می فرستد و به کشاورز اجازه می دهد تا مقدار مناسبی از علف کش یا آفت کش را به یک مزرعه یا یک گیاه تکی بمالد.

Sprayer Drone – توجه کنید به آن‌ها 10 هشدارها

موفقیت در کاربرد آفت کش ها به شدت به دانستن و پیروی از بهترین شیوه های سمپاشی بستگی دارد. برای شروع گواهینامه، بهتر است معافیت زیر 55 پوند و پهپاد زیر 55 سال برای انجام گواهینامه دریافت کنید. سمپاش پهپاد 2bebeauty agriculture یکی از قطعاتی است که دارای ویژگی های فوق العاده ای است و در عین حال دسترسی آسان را ارائه می دهد. در این صورت، سمپاش کشاورزی پهپاد سوار بر تراکتور راهگشا خواهد بود. برچسب های محصولات شیمیایی اطلاعات واضحی در رابطه با سمپاشی پهپاد ارائه نمی دهند. به اپراتورهای پهپاد اسپری توصیه می شود قبل از سمپاشی محصول، اطلاعات روی برچسب شیمیایی را بررسی کنند. آنها سبک وزن هستند اما به اندازه کافی قدرتمند هستند تا یک مخزن 10-15 گالن را بلند کنند.

استراتژی های موثر برای Sprayer Drone که می توانید از امروز استفاده کنید

این سنسور همچنین می تواند طوری برنامه ریزی شود که پاشش را متوقف کند و پهپاد را در مواقعی که مخزن نیاز به شارژ مجدد دارد، به خانه بازگرداند. این هواپیما دارای موتور بنزینی است، می تواند 1 ساعت قبل از سوخت گیری کار کند، می توان آن را با سه یا چهار نازل به روز کرد و در سال 2015 مورد تایید FAA برای استفاده در کالیفرنیا قرار گرفت. این هواپیما دارای سنسور زمین است و می تواند به صورت دستی یا خلبان خودکار کار کند. سایمر ویرک، استادیار دپارتمان علوم زراعی و خاک در دانشگاه جورجیا گفت: باران‌های قابل توجه یا زمین‌های سخت می‌تواند کارکرد ماشین‌آلات در یک منطقه یا زمین خاص را چالش‌برانگیز کند و مانع از استفاده به‌موقع آفت‌کش‌ها توسط تولیدکننده شود. دانشکده علوم کشاورزی و محیط زیست. مانند هر نوع کود دیگری، عاقلانه است که ابتدا تعیین کنید که گیاهان به چه مواد مغذی نیاز دارند و کود حاوی چه مواد مغذی است قبل از استفاده از آن.

آنچه همه درباره Sprayer Drone می گویند اشتباه است و چرا

مجموعه ما با استفاده از تکنیک های جدید و مدرن تولید طراحی شده است. برد پهپادهای بسیار کارآمد ما ساعت‌های انسانی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد، حداکثر زمان پرواز را در اختیار دارد، دارای فرمت ذخیره‌سازی رسانه و کنترل قوی از راه دور برای مقابله با موانع است. این طراحی بر خلاف طیف وسیعی از اندازه قطرات تولید شده توسط نازل های معمولی با فن مسطح، قطرات نسبتا یکنواختی تولید می کند. شما می توانید نازل های دیگر تی جت را به طور کلی از فروشگاه های ag خریداری کنید و برای به دست آوردن نازل مناسب برای برنامه خود آزمایش کنید. کاربرد هواپیماهای بدون سرنشین به آب کمتری نیاز دارد و حجم کلی محلول را در مقایسه با استراتژی «پوشش همه» در اکثر سمپاشی‌های تحت هدایت انسان کاهش می‌دهد. مقدار آب موجود در دانه می تواند بر وزن فروش، مدت زمان نگهداری و کیفیت کلی آن تأثیر بگذارد. به این ترتیب 10 تا 20 درصد در مصرف آفت کش ها و 90 درصد آب صرفه جویی می شود. در حال حاضر، هیچ برچسب آفت کشی دستورالعمل خاصی در مورد نحوه سمپاشی محصول با استفاده از پهپاد ارائه نمی دهد. در حال حاضر، علاقه زیادی به استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای سمپاشی محصولات حفاظت از محصولات وجود دارد. اگر شما یک سازمان دولتی هستید که با پشه ها یا سایر آفات مبارزه می کند، این پتانسیل وجود دارد که عملیات شما تحت نوع خاصی از طبقه بندی به نام عملیات هواپیمای عمومی انجام شود که به عملیات شما نسبت به نهادهای غیردولتی انعطاف بیشتری می دهد.

در DFH ما پهپادهای اسپری DJI را می فروشیم و توصیه می کنیم و یک فروشنده رسمی DJI هستیم. اگر می‌خواهید 55 پوند و سنگین‌تر پرواز کنید، پهپاد باید تحت قسمت 47 ثبت شود. اگر به آماری که در بخش بالا داشتم نگاه کنید، خواهید دید که بسیاری از خدمات سمپاش پهپاد هیچ پهپادی ندارند که بتواند اسپری کند. بیش از 55 پوند به عنوان مثال، برای معافیت از اسپری ازدحام، فقط یک پهپاد داشته باشید تا گواهینامه را انجام دهد و معافیت را برای ازدحام تا 5 پهپاد دریافت کنید.

معایب آن این است که بیشتر پهپادهای سمپاش فقط می توانند 1 تا 2 گالن مایع را حمل کنند و فقط 10 تا 20 دقیقه پرواز کنند. قوانین ایالتی و محلی وجود دارد که در مورد سمپاشی هوایی (پاشش سرنشین دار و بدون سرنشین) اعمال می شود. د. حفاظت. اکثر وکلا بیمه قصور قانونی دارند که برای محافظت از شما در صورت وجود اشتباه وجود دارد. من تجربه دارم. به خاطر داشته باشید که یک مجموعه کاملاً جدید از شرایط و ضوابط در یک معافیت می تواند حدود 1 تا 1.5 سال از درخواست تا اعطای درخواست طول بکشد.

پهپادهای سمپاش می‌تواند ابزار دیگری در جعبه ابزار ما باشد که می‌تواند به ما کمک کند به موقع باشیم، به خصوص زمانی که شرایط مزرعه برای کاربرد زمینی مناسب نیست." مراکز و سایر سازمان‌های تحقیقاتی مستقل علاقه‌مند به انجام تحقیقاتی برای تعیین اینکه آیا سمپاش‌های بدون سرنشین کنترل آفات را فراهم می‌کنند که به اندازه سمپاش‌های زمینی یا سمپاشی هوایی با استفاده از هواپیماهای معمولی موثر است یا خیر. عمدتاً در غرب میانه متمرکز شده است، با برنامه ریزی برای گسترش بیشتر در سال 2021. Rantizo همچنین در بهار امسال در حال اجرای نمایش سمپاشی در سراسر غرب میانه است. حضور پهپاد سمپاش برای تسهیل و مدیریت زمین کشاورزی از نظر سمپاشی کود و سم با زمان کمتری نسبت به دور زدن زمین که قبلا به صورت دستی انجام می شد که می تواند ساعت ها یا حتی روزها طول بکشد ورود و مشاهده قیمت در ویترین نت می باشد.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما