& Naatu Naatu& از RRR در اوکراین فیلمبرداری شد، اینجا همه چیز درباره آهنگ برنده اسکار است اخبار منطقه ای

دهلی نو: پس از برنده شدن گلدن گلوب و جایزه منتخب منتقدان، «Naatu Naatu» از «RRR» فیلمساز اس اس راجامولی در روز دوشنبه (13 مارس 2023) جایزه اسکار را در بخش بهترین آهنگ اصلی دریافت کرد. آهنگساز تلوگو که توسط MM Keeravaani ساخته شده و توسط Chandrabose نوشته شده است، اکنون به اولین آهنگ هندی تبدیل شده است که برنده جایزه اسکار در بخش بهترین آهنگ اصلی شده است.

“Naatu Naatu” در کنار “تشویق” از “Tell It Like a Woman”، “Hold My Hand” از “Top Gun: Maverick”، “Lift Me Up” از “Black Panther: Wakanda Forever” و این یک زندگی است» از برنده اسکار «همه چیز همه جا همه در یک زمان».

با این حال، بسیاری از مردم نمی دانند که “Naatu Naatu” RRR در اوکراین فیلمبرداری شده است.

این آهنگ، که روح سرگرم کننده در موسیقی کانتری را در مدت زمان بیش از 4.35 دقیقه نمایش می دهد، در چمن های کاخ ریاست جمهوری کیف فیلمبرداری شده است.

زمانی شروع می‌شود که دو رهبر حماسه اکشن – رام چاران و ان‌تی راما رائو جونیور – مهارت‌های رقص خود را پس از آزار و اذیت به عنوان تنها مردم هندی دعوت شده به یک مهمانی بریتانیا در دوران استعمار، به رخ می‌کشند.

هنگامی که یک مرد جوان بریتانیایی توهین های نژادپرستانه به سرنخ ها را هدف قرار می دهد، آنها تصمیم می گیرند با استفاده از آهنگ “Naatu Naatu” به او آموزش دهند.

همچنین بخوانید | اسکار 2023: PM Modi پس از دریافت جایزه اسکار RRR می گوید محبوبیت “Naatu Naatu” “جهانی” است

این آهنگ سوپرهیت روح فراگیر رقص و شادی را تجلیل می کند و Charan و Jr NTR را با ریتم جذاب خود هماهنگ می کند.

کیروانی آهنگساز در مصاحبه اخیر با رویترز گفت: «ناتو به معنای قومیت، قومیت است.

از زمان اکران فیلم در سال 2022، شماره رقص سریع طرفدارانی در سراسر جهان پیدا کرده است. همچنین یک چالش TikTok ایجاد کرده و میلیون ها بازدید را در یوتیوب به دست آورده است.

کارگردان راجامولی همچنین اخیراً در مصاحبه‌ای فاش کرد که پرم راکشیت، طراح رقص، بیش از 100 تغییر از مرحله هوک این آهنگ را ارائه کرده است.

“RRR” (Rise Roar Revolt) یک داستان تخیلی قبل از استقلال است و دو انقلابی هندی واقعی را دنبال می کند – آلوری سیتاراما راجو (رام چاران) و جمهوریم بهیم (جونیور NTR) – در دهه 1920.

“Naatu Naatu” از RRR اولین آهنگ از فیلم هندی به کیف اسکار است

“Naatu Naatu” اکنون اولین آهنگ از یک فیلم هندی است که برنده اسکار شده است.

در سال 2008، آهنگساز AR Rahman برای آهنگ هندی “Jai Ho” برنده اسکار شد، اما این جایزه برای تولید آمریکایی-بریتانیایی “Slumdog Millionaire” بود که در هند جریان داشت.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبردانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances
تماس با ما