NWSL و اتحادیه بازیکنان می گویند ورزشکاران از گزارش تخلف می ترسند

گزارشی که روز چهارشنبه در فضای مجازی منتشر شد، بیان می‌کند که «اخلاقی‌های نادرست علیه بازیکنان در اکثریت قریب به اتفاق باشگاه‌های NWSL در زمان‌های مختلف از سال‌های ابتدایی لیگ تا به امروز رخ داده است» و جزئیات تلخ‌تری از سوء مدیریت فاحش و عدم نظارت لیگ اضافه می‌کند. بازیکنان، مربیان و تیم ها.

در این تحقیق توضیحاتی در مورد سوء استفاده جنسی، پیشرفت های جنسی ناخواسته، سوء استفاده عاطفی، دوستی، اظهارات نژادپرستانه، محو شدن مرزهای حرفه ای و تلافی بازیکنانی که از نحوه برخورد با آنها شکایت داشتند، ارائه شد.

در این گزارش آمده است: «بازیکنانی با پیشینه های حاشیه ای یا با کمترین امنیت شغلی، اغلب هدف سوء رفتار قرار می گرفتند. در همان زمان، این بازیکنان با بزرگترین موانع برای صحبت در مورد آنچه که تجربه کردند یا به دست آوردن جبران خسارت مواجه بودند.”

جسیکا برمن، کمیسر NWSL، در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه گفت که خواندن این گزارش “واقعیت سختی بود.” او در بیانیه ای ایمیلی که اوایل روز ارسال شد، گفت که تحقیقات “برای اطلاع رسانی به آینده ما حیاتی خواهد بود، زیرا ما برای بهبود این لیگ، انجام اقدامات اصلاحی و اجرای اصلاحات سیستمی کار می کنیم.”

برمن که کمتر از یک سال پیش کمیسر شد، از بازیکنان نیز عذرخواهی کرد و اذعان کرد که لیگ نتوانست از آنها محافظت کند.

او گفت: «آنها حداقل مستحق یک محیط امن و مطمئن برای شرکت در بالاترین سطح در ورزشی که دوست دارند، هستند، و آنها تعهد تزلزل ناپذیر من را دارند که ارائه این تغییر هر روز یک اولویت باقی خواهد ماند.»

اولین گزارش تحقیقی درباره لیگ، که در ماه اکتبر علنی شد، از طرف فدراسیون فوتبال ایالات متحده توسط سالی کیو یتس، معاون سابق دادستان کل گردآوری شد. برخی از سوء استفاده های سیستماتیک، از جمله سوء استفاده جنسی و روانی، که در لیگی رخ داد که از بسیاری جهات فاقد حمایت های اولیه از بازیکنان و به نوبه خود، حرفه ای بودن بود، توضیح داد.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances