TikTok خود را به یک Ads Juggernaut تبدیل می کند

برندها آن را تطبیق داده اند. برند اسباب بازی Nerf اکنون یک مدیر ارشد TikTok دارد. برند چوب گوشتی SlimJim خود را «مدیر عامل نظرات تأیید شده» می‌نامد و به استراتژی خود برای اظهار نظر در مورد هرچه بیشتر ویدیوهای TikTok اشاره می‌کند.

و به نظر می رسد تبلیغات در TikTok نتیجه می گیرند. سال گذشته، شرکت مد مردانه Swet Tailor ویدیویی از TikTok منتشر کرد که در آن همان پیراهن، در رنگ‌های مختلف، روی مردی در حال چرخش پرتاب می‌شود. این ویدیو 5000 بازدید به دست آورد که بسیار بیشتر از اکثر ویدیوهای TikTok ارسال شده توسط این شرکت است که کمتر از 300 دنبال کننده دارد.

در دو هفته، Swet Tailor 35 درصد از موجودی خود را برای پیراهن فروخت، در حالی که به طور معمول 5 درصد فروخته می شد. در مقابل، آدام بولدن، مدیر اجرایی این برند لباس، گفت که تبلیغات فیس بوک و اینستاگرام «به سختی سوزن را حرکت می دهند».

Swet Tailor در حال حاضر 15 درصد از بودجه بازاریابی خود را در TikTok صرف می کند، که عمدتاً برای مشارکت با اینفلوئنسرها است، اما می خواهد این مقدار را به 50 درصد افزایش دهد زیرا مخاطبان جوان تر این پلتفرم و موفقیت آن در ترغیب بینندگان به خرید چیزها هستند.

ما می دانیم که فیس بوک و اینستاگرام در حال از دست دادن کشش زیادی در بازار هستند. بولدن گفت. ما متوجه شدیم که ویدیو اگر اجباری نباشد بسیار مهم است.»

سایر مشاغل نیز همین تغییر را انجام می دهند. الکسا کیلروی، رئیس برند این شرکت، گفت: در Triple Whale، یک شرکت تجزیه و تحلیل داده، مشتریان از ابتدای سال جاری تاکنون 99.89 میلیون دلار برای تبلیغات در TikTok در مقایسه با 18.39 میلیون دلار در سال 2021 هزینه کرده اند که 443 درصد افزایش داشته است.

با این حال، تبلیغات در TikTok لزوماً ساده نیست. این تا حدی به این دلیل است که برندها باید از تبدیل شدن به آنها اجتناب کنند، برای نقل قول از میمی که اغلب روی پلتفرم دیده می‌شود، استیو بوشمی میانسال و اسکیت‌بردی که می‌گوید: “بچه‌های همکار، چطور؟”

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبردانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances
تماس با ما